Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kesin izlemişsindir ama zeytin ağacı bayıldım ben
Evet izledim nickimden de belli olduğu üzere Tuba Büyüküstünü çok beğenirim☺ O olduğu için ilk izlemek istedim ama Seda Bakan Boncuk Yılmaz çok daha iyiydi.
Ben de Kuş Uçuşunu çook beğendim👍 Mezarlık vardı bir de Birce Akalay 'ın olduğu ilk bölümde eşim izlemek istemedi bıraktık.

Evet izledim nickimden de belli olduğu üzere Tuba Büyüküstünü çok beğenirim☺ O olduğu için ilk izlemek istedim ama Seda Bakan Boncuk Yılmaz çok daha iyiydi.
Ben de Kuş Uçuşunu çook beğendim👍 Mezarlık vardı bir de Birce Akalay 'ın olduğu ilk bölümde eşim izlemek istemedi bıraktık.
Mezarlık son bölümdeyim bence izlenebilir 👍🏻 the crown var izlemediyseniz. Kraliçe Elizabeth in hayatını anlatıyor

Kk ne giriyorum buraya gelip bir şeyler yazim diyorum sonra ayakkabı reklamlarına kendimi kaptiriyorum. Sonra nereye niye girdiğimi unutuyorum 🤦‍♀️

İyi akşamlar kızlar
tezgahımda hiç bulaşık birakmama ocak ve firini silmiş olma mutluluguyla geldim yanınıza.
💕🥰💕

Mezarlık son bölümdeyim bence izlenebilir 👍🏻 the crown var izlemediyseniz. Kraliçe Elizabeth in hayatını anlatıyor
The crown ilk bölümleri izleyip bırakmıştım az önce gezinirken gördüm benimde aklımda sağol.😊
Black Mirror nasıl peki izlemiş miydin? Çok duyuyordum da.

The crown ilk bölümleri izleyip bırakmıştım az önce gezinirken gördüm benimde aklımda sağol.😊
Black Mirror nasıl peki izlemiş miydin? Çok duyuyordum da.
Zaten tam yazarken resmi gördüm kessinn izlemiştir dedim. Diğer söylenenleri bende çok duyuyorum. Kuş uçuşuna başladım bende ilk bölümdeyim

Neden bu kadar yordun kendini bak ilerler dikkat etmezsen.😐Evde ki ergenler yapsın azıcık☺yardım etseler senin ağrılar azalana kadar.

Biraz daha iyiydi ne bilim eve geldikten sonrada böyle ağrımadı ya o kadar dolandım.
Çamaşır katlamaya oturdum nasıl büküp oturduysam kalkınca böyle oldu işte

Evde bi tane ergen var oda çalışıyor :)

Ay valla çok kötü rahatsız oluyorum ya sıcaklarda😂
Bende video bakıp yapmıştım videodaki saçlar on numara oldu ben aynı besleme gibiyim. Biraz arkadan bağlasam önden çıkıyor önleri alayım diye tepeden bağlasam arkadan çıkıyorlar çok komik durumdayım. Benim herifte benimle dalga geçiyor gel sıfıra vurayım diye. Birde Bunu ciddi ciddi söylüyor. gel kes desem makinayı kapıp gelecek 😂

Dün evde yordum bugün dışarda dizim fena ağrıyor şu an :KK43:
Çok geçmiş olsun bonusum .
Bende video bakıp yapmıştım videodaki saçlar on numara oldu ben aynı besleme gibiyim. Biraz arkadan bağlasam önden çıkıyor önleri alayım diye tepeden bağlasam arkadan çıkıyorlar çok komik durumdayım. Benim herifte benimle dalga geçiyor gel sıfıra vurayım diye. Birde Bunu ciddi ciddi söylüyor. gel kes desem makinayı kapıp gelecek 😂
Güldürdün gözümde canlandı.
İşini ehline verin diye boşuna dememişler 🤣

Ben daha önce 2 kere kestim ama hep az az kesip bakmıştım bunda çocuk uyanacak diye tuttum kestim sonuç bu 😂 ben arkalar çıkmıyor Allahtan önler sadece 🤭

Bende eşime senin yüzünden diyorum ben mi kestim saçını diyor 🙊

Slm kizlar
Yataklar toplndı
Kahvalti hazirladim
Topladim sofralari çırptim
1mak.camasir yikandi astim
Mutfak salon antre süpürüldü
Market alişverisine çıktık
Malzemeleri cocuklarla yerlestirdik.
Yemek yaptim.tekrar.mutfak toplandı
Bul mak calistirdim bosalttim bidaha kirlileri koydum
Esimin 2tşört bir gömlegini ütüledim
Kizi yikadim
Tam uzandim burayi okuyacaktim kizim aciktim dedi.oglanda acıkmıs.neyse iyki kalkmisim.buzdolabinda kahvaltilıgi bi actim zeytin kasesi yan dönmüs bütün zeyytinyagi akmis kahvaltilik bölümüne.orlari temizledim iyice.dolaba bise dökülunce cok sinir oluyorum herkes gibi

Çok geçmiş olsun bonusum .

Güldürdün gözümde canlandı.
İşini ehline verin diye boşuna dememişler 🤣
Keşke bende ehline vereydim. Çocukla kuaför gözüm kesmedi. Eşim dedi ben bakayım çocuğa sen git. Ben yaparım diye direttim Videoya aldandım oysa harika yapmıştı kadın neyse sağlık olsun kökü bende Allah'tan kapaliyim. Kapalı olduğum için hep bu cesaretler 😂

Ben daha önce 2 kere kestim ama hep az az kesip bakmıştım bunda çocuk uyanacak diye tuttum kestim sonuç bu 😂 ben arkalar çıkmıyor Allahtan önler sadece 🤭

Bende eşime senin yüzünden diyorum ben mi kestim saçını diyor 🙊
Ben daha önce hiç kısa saç kullanmadım. Hep uçlarından aldım kendim. Bu seferde bı keseyim dedim gördüm belamı. Dur sana daha komik bişey anlatayım. Pandemi ilk yasak dönemi kuaför kapalı. Değişiklik istedim kahkül yapacam. Eşim dedi ben yaparım gel. Geldim makası bı vurdu saça içim bı cız etti dedim aha gitti saç diyorki çok güzel oldu. Aynaya bı baktiydim Çinlilerin taa üst tepeden alnına kadar inen kakulleri gibi sonrası çığlık kıyamet çinlilere yakışıyor ben tam beslemeler gibi oldum uzun bir süre öle dolaştım evde. Uzadi Allah'tan ama simde ben mahvettin işte şuan eskiye nazaran daha iyi gibi tabi aman ne uzun yazmışım 😂

X