Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bi normal kesme hali var bir de delilik anında gelen var o fena var ya kesme değil budama o

İzmire gidilir mi kız
Budama; besleme modeli

Saç kesimi konusunda çok uyuzum Ve saçıma dokunulunca delleniyorum
Bi kere burada kestirdim ama asla memnun kalmadım ve ecel teri döktüm

Bi normal kesme hali var bir de delilik anında gelen var o fena var ya kesme değil budama o

İzmire gidilir mi kız
Off o delilik anını sorma geçenlerde annemden geldim akşam kız uyanmadan duşa gireyim dedim. Sonra bi sıcak bastı beni fena. Saçları keseyim dedim. Tepeden bağlayıp kesiyorum katlı oluyor. Neyse normalde az az keser bakarım boyuna. Bu sefer şak diye kestim koydum. Bi açtım önler bildiğin kahkül perçem gibi kısa oldu. Lamiya gibi oldum oturdum bi ağladım sonra hayatıma devam ettim. O değil kendim kestiğimde geç uzuyor umarım bu sefer hızlı uzar zira bağlayınca durmuyor saçlar gözümün önüne geliyor rahat edeyim derken daha fena oldum

Allah affetsin güldüm lamiya yüklenmiyordur inşallah

Yatakları topladım
Mutfağı topladım
Kışlıkları dolaba kaldırdım 1 tur sildim
Çocuk odasını topladım nevresmini degiştim digerini yıkamaya attım
Tozunu aldım süprdpüm sildim arkamdan yne dagıtmış
Yorgan yıkamıştım yerine kaldırdım
Yatak odasının tozunu aldım süpürdüm sildim
Oturma odasını salonu toz aldım süpürdüm sildim
Balkon sildim yine toprak gelmiş.
Yemek yaptım
Bulaşık makinesini çalıştırdım bitti yerleştirdim
Yemek yaptım yedik mutfagı topladık şimdi oturdum daha.

Mutfağı kim kim topladınız hacı?

Selamlar:)
Bugün yayılma günüdür saygılar
Al benden de o kadar.Bir Netflix dizisi bitirdim squidgame.
Eminem in hayatını anlatan 8 million filmini izledim.
Hamur işi yapayım dedim aman boşverdim yemekte yapmayacağım eşim ve oğluma tost yaparım 1günde mola verelim ne olmuş.
Sebepleri var tabi eşim geç gelicek bu yüzden pazar alışverişi kaldı böyle olunca planlar değişti taze fasulye makarna yapmak istiyordum.

Yatakları topladım
Odaları topladım
Bulaşık makinasını boşalttım
Gün içinde mutfağı toplu tuttum
Yemek yaptım
2 sepet çamaşır yıkandı
Topladım katladım yerleştirdim
Marketten gelenleri yerleştirdim

Bugün hep dışarıdaydım. Halılar geldi. Tekrar bi süpürüp silip öyle yerleştircem.

Allah düşmanımın başına vermesin rahat edeyim sıcaklarda derken perişan oldum o değil kestim bağladım kızı beşikten almaya eğildim saçlar öne düştü kız bi gülüyor
Benimde başıma geldi bu durum. Saçlarım belimdeydi doğumdan sonra zor oldu bakımı. Bağlayıp kestim şimdi toplanmiyor. her öne düşmeye kahkaha atıyor benim ufaklıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…