Düzenli Evimiz & Hayatımız

günaydınnnn hanımlar musmutlu hafta sonları olsun günüm 05:00 de başladı sabah namazını kıldım 6 sayfa kuran okudum tesbihlerimi çekip, hepimiz için dualarımı ettim çok şükür RABBİM'e

evden işe çıkarken sadece çöpü attım başka hiç birşey yapmadım 14:00 gibi evde olacağım nasipse ve benim için bu gün 3 saatlik maraton günüdür
yapacaklarımı yazayım da motive olayım
* evi toplama + süpürme + silme + toz alma+ wc lavoba yıkama+ balkonları silme + çamaşır yıkama + ütü + yemek şimdilik

pazar gününe pek birşey bırakmak istemiyorum haftanın yorgunluğunu dinlenerek atayım

İlk doğum uzun sürebiliyormuş. Hangi hastanede?
Balcalı Üniversite hastanesinde.Konuştum az önce enişteme ısrar etmesini söyledim girmiş içeri görüşürdü beni de sağolsunlar.Şimdi içim çok rahat ablamın sesi iyi geliyordu.Sancı bi ara olmuş ama kesilmiş beklemedeler şimdilik.☺ Yinede yanında birinin olması iyi olurdu.
Hepinize negatiflik verdim kızlar sabah sabah neyseki buna da şükür.

Negatiflik vermedin. Ben de merak ettim. Dün gece özellikle baktım son mesajlarına. Balcalıda olması iyi. Ekip ve donanım açısından sorun yaşamaz. Habersiz bırakma. Rabbim ikisini de sağlıkla kurtarsın

Allah kolaylık versin ilk doğum biraz geç olabiliyor devlet hastaneleri maalesef öyle yalnız başına oluyorsun bu durumun eksi yanı olduğu gibi artı yanı da olabiliyor ilkinde benim doğum uzamıştı annem izin alıp içeri girip yanıma geldi anan kurban olsun keşke sezeryan olsaydın dedi sağolsun moral motivasyonumu yükseltmişti ikincisinde durumu bildiğim için daha rahattım

Ahahha annen çok tatlı

Hayırlı kolay dogumu olsun inşallah. Devlet hastaneleri öyle yanına kimseyi almıyorlar

Bu benekler sadece sırtında mı süpürge? Benm kız 8 aylıkken hastalanmıştı. Ateş ardından böyle döküntü oldu ama sadece sırtındaydı. Ben antibiyotik yaptı sanmıştım. Doktora götürdük antibiyotikten degil hastalıktan demişti. 6. Hastalık olablir demişti. Kızarıklarda 2 3 gün içinde geçti.

Canım kaç aylık senin bebek. 6.hastalık geçirmiş olabilir mi? Çünkü o da böyle oluyor 3 4 gün ateş sonra ateş bitince döküntü başlıyor

Valla gölge haklı sanki 6. Hastalık bu

Allah senden razı olsun en azından artık nesi var biliyorum valla aynısı belirtiler , seyir
Eki Görüntüle 3108389

Aynen böyle oluyor canım 2 3 gün içinde bunlar da geçiyor. Hatta daha yeni yeğenim de geçirdi. Kan testi yapıp teşhis koymuştu oğluma doktor
Bende böyle bir hastalık olabileceğini düşündüm o yüzden tekrar hastaneye mi gitsen demiştim süpürgecim telaşlandırmayayım diye yazmamıştım gölgenin dediği gibi belliydi ondan olduğu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…