Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geçmiş olsun

Ben de
Çok şükür iyim canım çay içiyorum sen napıyosun

Ahh ah sorma. Telefonumun azizliğine uğradım yine.
Hoş geldin canım benim telefonu da küçük beyefendi yere attı ekran kırık erozyona uğramış toprak gibi ben idare edeceğim bu telefonla diye direndikçe her gün başına bir iş geliyor

Hoş geldin canım benim telefonu da küçük beyefendi yere attı ekran kırık erozyona uğramış toprak gibi ben idare edeceğim bu telefonla diye direndikçe her gün başına bir iş geliyor
Hoşbuldum canım nasılsın Of ya telefonsuzluk zor. Benim elimde 2 tane telefon var ama birbirinden bozuk

Utulerimi yaptım.
Şimdi evin işlerini yapicam ama çocuklar benden oyun istiyor resim çizelim birlikte diyor sanırım önceliğim değişecek önce onların gönülleri olsun sonra iş yapayım.

2 den sonra maraton isteyen olursa eşlik ederim

Hoşbuldum canım nasılsın Of ya telefonsuzluk zor. Benim elimde 2 tane telefon var ama birbirinden bozuk
Şükür canım ben de çok uğrayamadım bu ara kayınvalidem geldi rahatsızlandı safrasında iltihap çamur vs varmış ameliyatı yılan hikayesine döndü bayram girdi araya tam ameliyat olacağı sıra covid oldu negatife döndü yeni atlattığı için kalp doktoru izin vermedi ameliyata iki ay git gel falan ferman ameliyat olamadan döndü İzmir’e

Hepsi üst üste gelmiş günah ya Allahım Şafi ismiyle şifa versin inşAllah canım.

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin çocukla hastalık 2 katı zor.Geçen yıl klima açtığımız bi dönemdi oğlum sabah sayıklayıp uyandı bi baktım çocuk nefes alamıyor ateş tavan yapmış.Eşim hemen arabaya atıp acile götürdü arkasından yarım saat ağladım covit çok fazlaydı çünkü kesin covit yoğun bakıma alırlar bi daha göremem gibi bi psikolojiye girdim.Hamileydim psikolojim alt üst bi durumdaydı.Laranjit dediler acilde oksijen buhar vermişler bi tık açılmıştı.Yüzde seksen tıkalıymış acildeki hemşire söylemişti.Laranjiti oradan tanımış olduk.5 gün sonrada ben covit pozitif olmuştum.
O dönemde 25 gün karantinada kalmıştık.Oğlan hastaiken de çıkmadık tedbir aldık bu yüzden ailelere bulaşmamıştı.

Klima açık eşim uyuyor bebişi de uyuttum.Oğlan da terasta küçük bi havuz var kuzenleriyle girmiş sesi geliyor eğleniyorlar.:)
E şimdi klimanın yanından çıkıp da iş yapmam lazım.
Off kadın olmak ne zor.
Sabah yaptıklarım;
Yataklar toparlandı
1 posta çamaşır katladım yerleştirdim.
Merdivenleri bi güzel sildim yüzey temizleyici de katmıştım miss gibi koktu.
Girişi de yıkadım suyunu çektim çabuk kurusun diye.
Kahvaltı hazırladım patatesli yumurta yaptım eşimde simit aldı yendi,kaldırdık.
Bulaşık makinasını boşalttım yerleştirdim, kirlileri dizdim.

Allah razı olsun kızlar teşekkürler❤
Civcivik aklıma geliyordun seni soracaktım epeydir yoktun.☺Ev konusu ne oldu çıkabildiniz mi o evden?
Sınava hazırlanıyordun sende, Rabbim yardımcın olsun soğukkanlılıkla stressiz bi şekilde başarılı bi sınav olsun inş.senin için, golgefeslegeni içinde inş.(amin)

Teşekkür ederim canım benim ❤
Çıktım sınavdan naptim nasıl yaptım bilmiyorum ama kolaydı geçen yıla göre sanki bilmiyorum hep hayirlisi olsun dedim yine öyle diyorum❤
Yok canım çıkamadık evden ev yok ki burda doğru düzgün çıkmaya kalksak 5 6 milyara kırık dökük ev veriyolar şimdilik burdayız bakalim.

Sen nasılsın neler yaptın gorusmeyeli❤

Hakkınızda hayırlısı olsun canım.Doğru düzgün ev yok çevrede artık heryer dolmuş vaziyette fiyatlar çok kabarık Allah kiracıların yardımcısı olsun. Sınav stresi zor bu yıl gönlünce olsun inş.
Bizim buralarda yanıyor hava bizi çok zorluyor gerçekten bebiş tüm gün boyunca mızırdanıyor ağlıyor huzursuz falan. Klimayı geceden sabaha kadar açık tutuyoruz ama sanırım hiç kapatmamak lazım.Keşke yaz ayında buranın iklimine sahip şehirlerde elektrikte indirim olsa. Hiiç kapamazdık sokaklarda falan da klima olsa ütopik bi düşünce işte ama insanın yaz ayında buradan kaçası geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…