Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günayyydınnnn ❤
Mutlu pazarlar 🌸🌸🌸

921e87ce435388d8179c7eb5474f5078.jpg

Günaydın kızlar,bana gün aymadı hala 🥴
2 numara hastaydı o iyi oldu şimdi ben ve kızım hastayız. Gece eşim de bende uyuyamadık hiç laranjit olmuş nefesini zor alıyordu,atesliydi. Bugün ben daha fenayım diş etime kadar ağrıyor her yerim. İlaçta içemiyorum Allah yardımcım olsun ne diyeyim. Dün geldik eve banyo,valizler beni bekliyor yapabilir miyim bilmiyorum

Limonsuzzcay Limonsuzzcay ile görüşen var mı? 1 aydır girmemiş siteye, merak ettim kendisini.
Köye gitmiştim 😌 şansıma telefonum yine bozuldu. Eşimin telefonunu aldım, ama o da biraz fazla kullanınca dokunmatiği bozuluyor.
Zar zor eski telefonumu şarj edip girebildim 😍

Günaydın kızlar,bana gün aymadı hala 🥴
2 numara hastaydı o iyi oldu şimdi ben ve kızım hastayız. Gece eşim de bende uyuyamadık hiç laranjit olmuş nefesini zor alıyordu,atesliydi. Bugün ben daha fenayım diş etime kadar ağrıyor her yerim. İlaçta içemiyorum Allah yardımcım olsun ne diyeyim. Dün geldik eve banyo,valizler beni bekliyor yapabilir miyim bilmiyorum
Geçmiş olsun

Merak ettik seni bir mesaj yazsaydın keşke
Yazamadım ki negom. Gitmeden önce burda yazmıştım köye gidicem orda yazamam diye. Şansıma telefonum bozuldu. Eşimin telefonunu aldım ama onun da dokunmatiği bozuluyor. Benim telefonu zar zor şarj ettim de girebildim.

X