Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahhh ahh ne kötü olmuş. Benimki de uyandı bı taraftan onunla oynayıp bı taraftan yerlerde sürükleniyorum ne zor tatlı uykudan uyanıp çocuk bakmak uykum kaçsın diye buraya girdim ama nerde gözümü açamıyorum

Seninle bebeklerimiz arasında 8 gün varmış. Benimkinin uykusu son bir haftadır çok bozuldu ya bu gece 4 5 kere uyandı seninki nasıl

Seninle bebeklerimiz arasında 8 gün varmış. Benimkinin uykusu son bir haftadır çok bozuldu ya bu gece 4 5 kere uyandı seninki nasıl
Gece uykumuzda sıkıntı yok çok şükür uyanırsa bir kere uyanıyor. Aciktigi için. Kendim yatacağım zaman uyurken mama veriyorum ozaman sabaha kadar hiç uyanmadan uyuyor. Sabah çok erken kalkıyoruz saat on gibi uyur bı saat anca. sonra uyutmasai problem akşam uyuturkende çok zor uyumuyor çocuk. Çok uykusu olduğu halde uyumakta zorlanıyor bende gündüz uykularından bide akşam uyutmaktan muzdaribim buna çare arıyorum. Seninki nasıl gündüzleri. Gece uyumadigina göre gündüz uyuyor heralde

GÜNAYDINNNNN SELAMLAR

NEGO CANIM BEN BU ÖDEVLERİ İŞYERİNDE YAPTIKLARIMI DAHİL EDEBİLİR MİYİM BU GÜNKÜ ÖDEV MESELA OFİSTE YAPILMASI LAZIM DENK GELDİ ( TEK ÇALIŞIYORUM BAZI İŞLER BANA BAKIYOR )

EVDEKİ ÇAYDANLIĞI YENİ YAPMIŞTIM EVDEN YIRTTIMMM YİNEEEEE ZATEN EVİMDE KETİL ÇAYÇI KAHVE MAKİNESİ VSSS YOK

ÇAYI ÇAYDANLIKTA KAHVEYİ CEZVEDE YAPANLARDANIM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…