Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba hoşgeldiniz😊
Yağtığımız işleri yazıyoruz, yağacağımız işleri yazıyoruz. Aynı anda hadi iş yapalım diyoruz iş bitince yaptıklarımızı yazıyoruz buna da maraton diyoruz.
Hosbuldum sagolun 🤩🥰
Ilk zamanlar soyledikleriniz aksatabilirim ama sonrasinda tam randumanli evin hakkindan gelecegime inaniyorum 😏😆

Dubleks ev zordur ya
Benim gorumcem temizligi cok sever sırf temizligi zor oluyor diye dubleks evini satti duz ev aldı.cok sikayet etmisti o zamanlar.
Sizim yerinizde olsam bi gun asagiyi diger gun yukariyi temizleyerek bolerdim heralde.yoksa cok yorulur insan.gozunde büyur bence temizlik
4+1 evim ,ust kat yatak odalar + 2 banyo. Alt kat salon,oturma odasi ve mutfak ve 1 wc . Gercekten cok yorucu temizligi eve tasinali 1 yil olcak 1 agustosta ben daha sefasini suremedim 😖😤 paramiz yetmeyince bankadan borclandik.o sebeple düz ev her daim burnumda tütecek gibi 😪😔 cocuklarim zaten arkamdan evin canini okuyolar .

Neyseki burayi buldum ustesinden gelicem umuyorum 🤗

Bende büyük evden bıkmış biriyim olabildiğince üst katta yaşamı azaltın mesala bizim yatak odaları üstte yatmaya gidiyorum
Hele bugun cok afedersiniz aksama kadar malak gibi yattim ,elim kolum kalkmiyo sicagi bahane ettim salkca gel sinir olma 🤨🤬 yarina kesinlikle ceki duzen verme vaktine start vericem olmuyo bu boyle yaa

Eşyaların a sınıfı olmasıyla da alakalı olabilir canım. Bana elektrik az geliyor. Tabi 2 kişiyiz onunla da alakalı olabilir
Hepsi A+++ eşim özellikle bakar alırken 🤭 sadece kurutma makinem öyle değil onu da yazın kullanmıyorum bile. Bizde 2 kişiyiz bir de küçük kızım var yeni doğdu. Doğmadan önce evde durmazdım işte olurdum gece gelirdik çoğu zaman direkt yatardık onda bile bi dünya elektirik geliyordu anlamış değilim

Hele bugun cok afedersiniz aksama kadar malak gibi yattim ,elim kolum kalkmiyo sicagi bahane ettim salkca gel sinir olma 🤨🤬 yarina kesinlikle ceki duzen verme vaktine start vericem olmuyo bu boyle yaa
Çocuklar da bizim gibi davranıyor genelde düzenli olmayı onlara da aşılamış olursunuz

Hosbuldum sagolun 🤩🥰
Ilk zamanlar soyledikleriniz aksatabilirim ama sonrasinda tam randumanli evin hakkindan gelecegime inaniyorum 😏😆

4+1 evim ,ust kat yatak odalar + 2 banyo. Alt kat salon,oturma odasi ve mutfak ve 1 wc . Gercekten cok yorucu temizligi eve tasinali 1 yil olcak 1 agustosta ben daha sefasini suremedim 😖😤 paramiz yetmeyince bankadan borclandik.o sebeple düz ev her daim burnumda tütecek gibi 😪😔 cocuklarim zaten arkamdan evin canini okuyolar .

Neyseki burayi buldum ustesinden gelicem umuyorum 🤗
Bende 7 oda bir mutfak iki kocaman balkon bir normal balkon çatı katı kilitli tutuyorum senede birkaç kez temizlerim orayı saymıyorum bile +süt peynir reçel kış hazırlığı yaptığım ev dışında bir mutfağım var haftada bir dip köşe temizlerim orayı da

Günaydınnnn ..Ben bugün gün boyu uğramam önce süt ısıtmam sonra makineden geçirip sütü peynir ,kaymagı tereyağ yapmam lazım sonrası onların bulaşığını yıkarım günlük işlerimi de düzenimi bozmadan yaparım günün görevi de uygun olursa yapabilirim ...

Günaydınnnn :KK68:
b51171324b8542efa45caf02f1f0d0d6.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
UcanSupurge UcanSupurge
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
K klbk33
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni golgefeslegeni