Düzenli Evimiz & Hayatımız

Maşallah diyelim. Ay bir kere uyansa şükürler ederim. İki hafta önceye kadar iki kez uyaniyordu onda bile çok daha iyiydim şikayet etmiyordum. Mama vermiyorum, süt tok mu tutmuyor diyecegim ama akşam yemeğini de güzel yediriyorum açlık değil benimkinin derdi, dudak tiryakisi gibi memeye düşkün.

Gündüzleri fena değil elhamdülillah, iki uykuya geceli 2 hafta falan oldu işte. Öğleden önce ve sonra uyuyor , genelde birer saat , bazen biraz daha geçkin. Uyku saatlerimiz de akşam 8 sabah 7 suları canım.

Emzik kullanmiyordu dimi ben öyle hatırlıyorum sanki Ekim annelerinden evet emme refleksi var ondan uyanıyor. Emziği bende 7.ci ayda alistirabildim. Ondan önce benimde gecelerim kabustu. Fakat sadece emzik karın doyurmaylada değildi benim problemim çok döndüğü için besige çarpıp uyaniyordu. Yere yatırmak zorunda kaldım şimdi o yerde ben yukarda yatıyoruz dönüyor dönüyor sabaha kadar. Akşam 10 ile 11 arası zorla uyutuyorum sonra ben 1 de felan yatıyorum o ara mama veriyorum sonra emzik sabaah 7 ye kadar uayanmaz ben böyle buldum yolunu. Yoksa kabustu gecelerimiz. Emzik ağzından düştüğünde de uyanıyor sanırım uyku içerisinde her daim emmek istiolar

Evin iskanı var mı canım, iskan yoksa da yüklü geliyor.

Hayirli gunler
Bugun simdiye kadar yaptiklarim;
Nevresimleri degistirip makinede yikatip astim
Beyazlar yikandi
Dunden kuruyan camasirlar katlandi
Aksam yemegi yapildi

Yapacaklarim;
2 mak utu
Alt kat supurulcek silincek
ÖDEV yerine getirilcek
Cocuklari yüzmeye götürülcek eve gelince cocuklari yikayip ,havuz kiyafet ve havlulari mak atilip serilcek

Yazinca ne kadarda az is yapmisim diye sasirdim

Haklisiniz ilk düzen biz buyukler bir olustursak cocuklar bizden ornek alacak yastalar artik biri ilkokul2, digeri anaokul. Laf anlayacak yastalar yani.

Bu arada evimde wifi yok baglatmadik cocuklar cok nete bagimli kaliyor diye ,mobildende bu sitenin reklamlari benim kotayi zorlayacak gibi duruyor her gun duzenli gelir yaptigimi yazarim ve sizin yazdiklarinizi okurum ama maalesef muhabbetlerinize katilamayacagim simdiden kusura bakmayin

Hepinize ayri ayri tesekkur ederim beni cok guzel karsilayip,araniza kabul ettiniz

İşin azı çoğu olmaz böyle böyle sende şevke geleceksin
Reklam için opera tarayıcısınıı indirip ondan girebilirsin hiç reklam çıkmıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…