Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şimdi bı düşündüm de aynen hamileliğim zor geçiyor bu dönemde çocuğumla ilgilenemiycem çocuk doğunca yeni dogan her daim ilgi istiyor diğerine nasıl ilgi göstericem ilgi alaka ikiye bölünecek belkide çocuğum ilgisiz kalacak kıskanacak kardeşini evet biraz büyümesi en mantıklısı. Benim yaşım 35 yirmili yaşlarda olaydım ikinciyi uzun bir süre düşünmezdim. Yaş ilerliyor ve ilerledikçe de çocuk olmama ihtimali oluyor. Ayrıca rahata kavustummu o yaştan sonrada çocuk kaldırmaz kafam diye düşünüp belki bir tane daha yaparım diye düşünmüştüm ama çocuğumu iyi yetiştiremiyceksem biraz beklemeli. Yinede rabbimin taktiri bakalım Mevla neylerse güzel eyler

Ben iki çocuğumu ardarda doğurdum 1 yaş var aralarında yaşımda küçüktü yardım edenim vardı ama 3. çocuğü hiç istemiyorduk hem ben hem eşim ama takdiri ilahi tam rahat ettik ikiside okula gitti spralle hamile kaldım 2 aylık olunca farkettim hamile olduğumu da şimdi 4 çocuğum var kısmet tamamen

Dün:

Nevresimleri çıkardım yeni nevresim taktım.
Yatak örtüleri nevresimler yıkandı. Çocuklara yeni örtü serdim.
3 makine çamaşır astım, katladım, yerleştirdim.
Üç öğün yemek ve mutfağı hep toplu tuttum.
İşleme yaptım,uyudum dinlendim genel olarak dinlenmeye çalıştığım bir gün oldu
Akşam evi süpürdüm, kirlileri sabah çalıştırmak üzere makineye attım.
Film izledim, evi toplayıp yattım.

Ellerine sağlık nego başkanımmm bende bugün kendime ayırdım.Şimdi uyucam sabah atom karınca gibi işlerimi yapacağım.Görüşmek üzere

Banyo tuvalet çamaşır sulandı üst kat tamam alt katı da kahvaltıdan sonra yıkayım..dikilecek de var sürekli unuttuğum eşimin sitem ettiği .....gün içinde yazıyorum da akşam 9 dan sonra yazamıyorum ödevleri de yapıyorum rabor da vermiyorum akşam da yazmaya çalışıyım iyi günler kolay gelsin hebimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…