Düzenli Evimiz & Hayatımız

İkiz büyütmek gerçekten takdire şayan
Ah teşekkür ederim
Gerçekten öyle, ki zor bebek değillerdi hamdolsun. Ama yine de ikiz çok çok çok zor. Bir şekilde büyüttük çok şükür, 8 yaşında oldular bile.
İşte bir de tek bebek nasıl oluyor diye merak edince bir kez daha ikiz olmaz nasılsa diye niyetlenmiştik Allah da nasip etti, 3 yaşında bir miniğim var. İyi ki olmuş o da.
İkizden sonra tek çok daha rahat geldi bana. Hep beraber büyütüyoruz bu oğluşu da

Bende şartları kabul edip tadını çıkarmaya çalışayım bari zatende yapacak bişey yok bütün çocuklar hemen hemen aynı galiba bazen diyorum bu çocuktaki enerji bende olsaydı keşke
Allah sağlık ve huzur versin gerisi gelir geçer

Allah bağışlasın büyümüşler maşallah

Allah veriyor kolaylığını gerçekten.
Az daha sabır, bebiş yürüsün biraz daha düşer üstünden. Bu kez de evi kurcalamaya başlar ama olsun sağlık olsun da
Şimdiden başladı evi kurcalamaya tutunup yürümeye çalışıyor cekmecelere kilit taktım hep koparmış. Ayağı yürüyünce vay halimize

Ufak bebekli olanlara kolaylıklar diliyorum.
Benim kızlarımın arası 27 ay peşpeşe çok zorlandım sağlam bunalımlara girdim.

Şu an o bunalımlarım için çok pişmanım keşke kendime daha güzel davransaydım bu çocuklara da yansırdı.

Zorluklar gelip geçiyor sağlıklarıyla sınamayalım yeterki. Allah gücünüze güç onlarada bol uyku versin inşallah

Bende büyük evden bıkmış biriyim olabildiğince üst katta yaşamı azaltın mesala bizim yatak odaları üstte yatmaya gidiyorum

Ben de 8 9 sene önce kullandım ona benzer bi ilaç. Dediğin gibi her ay kan tahliliyle ayarlardı dozunu. Bi de kolesterolüm yüksek çıkardı diyet verirdi. Doktorun dediklerini uyguladım hep şu an hiç bi sıkıntım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…