Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kesinlikle öyle asla taviz verme.

Evlilik bu yapacaklar evleri için mecbur.

Kadın dışarda çalışıyorsa bide of off sıkıyorsa yardım etmesin.

Evde oturur gitmem yemin ederim ya da boşar kendi işimi görürüm

Komşum öğretmen yemin ederim kocası suyunu çayını almıypr birgün misafirlikte ben buna saydırdım kocam susturamadı beni korkudan

Kadın diyor vallahi o gün bugün yardım ediyor siz geleceğiniz zaman evi süpürdü dedi

Nego kızlar allah için kafayı yiyeceğim son 1 yıldır hep böyle çıkarıyor makina siyahları

Perwol sıvı deterjan kullanıyorum nedir bunun sebebi ya valla deli oldum ben
Deterjan lekesi. Makine suyu az alıyor. Benimde başıma geldi. Artık maşrapayla su döküyorum makine gözünden olmuyor

ahahahaj çok güldüm yaaaa

ben de diyorum sen bu evin sorumluluğunu almazsan ben senin annen değilim neden başıma fazladan iş alayım diye.
eskiden benim söylediklerim saçma geliyodu ona ama artık hak veriyo. elinden geleni de yapıyo sağolsun. tabi ruhu tembel olmasa daha fazla şey yapardı

nazlanmak lazım onu öğrendim evlilikte naz iyidir

Nego kızlar allah için kafayı yiyeceğim son 1 yıldır hep böyle çıkarıyor makina siyahları

Perwol sıvı deterjan kullanıyorum nedir bunun sebebi ya valla deli oldum ben
Ben de onu kullaniyorum ve arada bi bende de oluyo. Demekki deterjandan.
Gel gel, güller açmış hava güzel. Dutlar değmiş.
Şakayık da var mi
O da mantikliymis. Bi daha ben de öyle yapayim. Gerci hep asarken farkediyorum da
Şunları okumak o kadar mutlu etti ki sabah sabah. Demek hala umut var bazı seylerin degismesi icin. Ben de cok hassasim bu konularda. Her sey kadına cok yükleniyo üstüne begenilmiyo falan sacma sapan.

Benimki daha sadece camasir asabiliyo bide arada bi biseyler dograyabiliyo ablasi zamanla öğrenecek
Annem de gelmis çocuğa niye yaptiriyosun yazik diyo qhsjsjsj sen kimin kaynanasisin bi karar ver istersen dedim

Oerwol kullanıyorum ama hep farklı aldım. Aynı kutu değil yani.

Derecem hep 30 benim yıpranmasın diye birde 30 dk programında yıkıyorum.

Farklı deterjan hiç denemedim alıp deneyeyeim mi ? Ne marka alayım ?

30 dk az olabilir mi jes kızlar ne yazdı görmedim de

Ya aslında yinede temiz çıkarmalı hep 30 da yıkardım ben. Olay perwol ya allah cezasını versin sahte midir nedir

Perwol çok iyi değil sanki makinede de koku yapıyor sonrasında bende yeni çıkan moru aldım kokusuna kanıp daha iyi gibi sanki ama musluğun dediği doğru yeni makineler az su alıyo çok koymıycan deterjanı ve çamaşırı

Almaö daha da zaten bu moku

Bizim suyu iyi alıyor ya onda sprun yok

Şu deterjanı değişeyim bakalım me olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…