Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahh bonusum sen orayla karistirma burayi simdiden günes perdenin arkasindan yakiyo burda😅 keske serin olsa ben de sabah yurumeyi severim de☺️
Yaptim bile 40 dk leslie :KK73::KK73::KK73:
Sanah güneşle beraber çıkacaksın inanılmaz güzel oluyor kuş sesleri eşliğinde şehrin gürültüsü başlamamış hafif serin muhteşem 😍😍

6 ay da 10 kilo aldırmıştı ilk başladığımda,sonra bıraktım diyet yaptım 22 kilo verdim.Tekrar başladım 3 ay da 10 kilodan fazla aldırdı bu sefer😑😑
Akşam yazmamışım,herkese kilo yapmıyor.Kilo sorunu olan ablam üç dörr aydır kullanıyor onun iştahı kapattı,kilo vermeye başladı.Diyet yapamıyordu bir türlü. Ailenin talihsizi benim🤣

Islah açmanın yani sıra tüm metabolizmayı yavaşlatıyor o sebeple yediğin herşey daha çok kilo yapıyor bir de zaten hareket isteği olmayınca gelsin kilolar😬
Benim hareket isteğimi hiç kısıtlamadı,uyku yapmadı sadece bol bol ödem yapmıştı😑

Kesinlikle öyle asla taviz verme.

Evlilik bu yapacaklar evleri için mecbur.

Kadın dışarda çalışıyorsa bide of off sıkıyorsa yardım etmesin.

Evde oturur gitmem yemin ederim ya da boşar kendi işimi görürüm

Komşum öğretmen yemin ederim kocası suyunu çayını almıypr birgün misafirlikte ben buna saydırdım kocam susturamadı beni korkudan 🤣

Kadın diyor vallahi o gün bugün yardım ediyor 😂😂 siz geleceğiniz zaman evi süpürdü dedi 🤣🤣🤣🤣
Aslansın aslan👏👏👏
Sivas odunu kocama da diye diye yaptırdım,pes etmemek işin sırrı.Anladığı dil neyse onu diyeceksin,tatlı dil mi,dişe diş mi neyse o😎

X