Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ahh bonusum sen orayla karistirma burayi simdiden günes perdenin arkasindan yakiyo burda keske serin olsa ben de sabah yurumeyi severim de
Yaptim bile 40 dk leslie
Sanah güneşle beraber çıkacaksın inanılmaz güzel oluyor kuş sesleri eşliğinde şehrin gürültüsü başlamamış hafif serin muhteşem

6 ay da 10 kilo aldırmıştı ilk başladığımda,sonra bıraktım diyet yaptım 22 kilo verdim.Tekrar başladım 3 ay da 10 kilodan fazla aldırdı bu sefer
Akşam yazmamışım,herkese kilo yapmıyor.Kilo sorunu olan ablam üç dörr aydır kullanıyor onun iştahı kapattı,kilo vermeye başladı.Diyet yapamıyordu bir türlü. Ailenin talihsizi benim

Islah açmanın yani sıra tüm metabolizmayı yavaşlatıyor o sebeple yediğin herşey daha çok kilo yapıyor bir de zaten hareket isteği olmayınca gelsin kilolar
Benim hareket isteğimi hiç kısıtlamadı,uyku yapmadı sadece bol bol ödem yapmıştı

Aslansın aslan
Sivas odunu kocama da diye diye yaptırdım,pes etmemek işin sırrı.Anladığı dil neyse onu diyeceksin,tatlı dil mi,dişe diş mi neyse o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…