Düzenli Evimiz & Hayatımız

İki gömlek var ne zamandır bana bakıyordu ütüleyeyim bari. Kim icat ettiyse bu ütüyü böyle bi icat olmasaydı herkes kırışık gezecekti ne güzel

Ütüyü evden çıkmadan cuma günü yapıp çıktım kahvaltı işini kayınpeder hazırlar kimseye karıştırtmaz

Valla bayılmışım vücut alışık değil tam 14,5 saat çalışmışım la dayak yemiş gibi uyandım

Allahim kahvaltıdan yeni kalktim ama bunu gorunce yine acıktım. Acil istah kapatma duasi enter
Ütü yapmam lazim mecbur.
Aklima gelmisken söylüyüm canm esimin görevi cıktı uzun. Ben de o yokken annemlere gidebilirim belki 1 2 hafta. Orda internet yok fazla aktif olamayabilirim
Bende başlıyım,fırında ekmek pizzası yapıcam,dilimleyip üstüne Allah ne verdiyse
Ben de cok yaparim hem bayat ekmekler degerleniyo hem de acayip lezzetli oluyoo bi kere daha aciktim cok şükür

İki gömlek var ne zamandır bana bakıyordu ütüleyeyim bari. Kim icat ettiyse bu ütüyü böyle bi icat olmasaydı herkes kırışık gezecekti ne güzel
Evet eeveeet bu konuda kesinlikle katılıyorum. Mok mu vardi da ütüyü buldunuz kadinlara eziyet anca herkes kirisik gezseydi hic farkedilmezdi hayir ilk kimin aklina geldi acaba. Kesin başak burcudur

Patates kızarttım, tost yaptım pazara özel güzel de bi sofra kurdumm offff miss

Biz bunu her akşam düzenli yapalım.Saat belirleyelim her akşam o saat çay kahve sohbet saatimiz olsun,kimse kaçırmamış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…