Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy cüvcüv çok tatlısın
Özleyeceğim yami seni

Evet eeveeet bu konuda kesinlikle katılıyorum. Mok mu vardi da ütüyü buldunuz kadinlara eziyet anca herkes kirisik gezseydi hic farkedilmezdi hayir ilk kimin aklina geldi acaba. Kesin başak burcudur
Yok yaa başak kocamın aklına hayatta gelmezdi o önce kıyafetini katlayıp dolaba düzgün koymayı öğrensin

Evet eeveeet bu konuda kesinlikle katılıyorum. Mok mu vardi da ütüyü buldunuz kadinlara eziyet anca herkes kirisik gezseydi hic farkedilmezdi hayir ilk kimin aklina geldi acaba. Kesin başak burcudur

Çoook katılıyorum bu tespite
Belki bütün icatların mucidi büyük hayır dualar alıyordur ama bu ütüyü icad eden gariban her gün beddua alıyor hayır madem icat ettin kendi kendine çalışsaydı düşmesine bassaydık

Taarruz yaptın bana demek ha Barışmıyom senle artık zaten herkes de senin tarafını tutuyor baksana ben kaldım sap gibi

ama çok eğlencelisin ne zamandır kimseye laf yetistirmediydim ondan baktım espri kaldıran birisin deneyim dedim
barıştık mı

Ayy cüvcüv çok tatlısın
Özleyeceğim yami seni
Yaa ben de ben de mutlaka gelmeye calisirim her gün. Ama kendi internetimden kullancam aniden biterse giremem ondan söylüyüm dedim.
Yok yaa başak kocamın aklına hayatta gelmezdi o önce kıyafetini katlayıp dolaba düzgün koymayı öğrensin

Aynı benim oğlan başak dedik titiz olur dedik bıraksak çöp eve döndürecek evi
Allah Allah sizin basaklarda bi seylik olmasin yükselenleri etkiliyodur muhtemelen

ama çok eğlencelisin ne zamandır kimseye laf yetistirmediydim ondan baktım espri kaldıran birisin deneyim dedim
barıştık mı
He samar oglaniyim ya ben arkadaş anlamadım ki bana takılınca zevk aliyor insanlar bunu anladım bak barışırım bi şartla beni öp bi defa öyle bedavadan barışma olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…