Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ah ya artmış evet yarına bi götürsen mi acile acaba? Su kaybı çok oluyo ayla yemesede içirmeye çalış bişeyler geçmiş olsun tekrar ya
Sagol canım eniştem eczacı ondan aldık eger geçmezse götürcem insan bu dönemde hastaneye gitmeye korkar oldu valla. Yok Allahtan bol su içiyor normalin iki katı içiyor su kaybettiği için galiba. Ayran falan da içti ama hiç düzgün yemek yemedi,meyve yedi birazda anne yüreği işte yemedi diye de üzülüyorum geçmiyor diye de

Tabi canım üzülmezmisin az yüzleri solsa içimiz gidiyo iyileşsin inşallah yer yine.
Reflor gibi bişeymi verdin?

çok geçmiş olsun. Allah şifa versin minige.
yediği bişey dokunmuş olabilir mi. gün içinde farklı bişey yedi mi acaba
Çok teşekkür ederim canım. 3. Gün bugun geçmedi bilmiyorum ki öyle farklı bişey de yemedi bende anlamadım köpek dişi çıkacak acaba ondan mı diyorum. Kustu bi kere De ama şükür bidaha kurmadı ishal arttı ama ilaç aldık bugun insallah yarına geçer geçmezse doktora götürcem artık

cok gecmis olsun ya

benim oğlanın alerjisi var. bebekken daha çoktu. o yediği şey tamamen vücuttan atilana kadar ishal olurdu. o yüzden sordum. hani bebekler bişeyi fazla yiyince de alerji yapmayan bişey alerji yapar ya.

bide yemediği daha iyi midesi hazmetse zaten kusma da olmaz. yarın olmadı galeta çubuk kraker falan verirsin. Allah şifa versin inşallah düzelir çabucak

İshal ve kusma çocuklarda tehlikeli canım ne kadar su içse de çıkarıyor. Yarın geçmezse mutlaka doktora götür. Geçmiş olsun

Ayla- geçmiş olsun benim pek verecek tavsiyem yok ama anne sevgisinin her şeye iyi geldiğini biliyorum
Teşekkür ederim canım. Ayy evet anne sevgisi anne yüreği çok başkaymış gerçekten, saçının teline zarar gelmesin istiyor insan, ona gelecek herşey bana gelsin diyorsun. Çok emek, çok sabır isteyen bişeymiş annelik. Hem çok zor hem çok güzel. Uyanıkken uyusa da dinlensem diyorsun uyuyunca da özlüyorsun tam bi delilik valla

Amin canım insallah. Çubuk da verdim bugun de pek yemedi normalde çok sever. Yok ayla alerjik bi bebek değildi Allaha şükür hic sıkıntı yaşamadık ilk defa ishal oldu,bikaç kez de kustu hatta sadece. Öyle olunca da insan telaşlanıyor insallah yarına kalmaz birşeyi. Çok yoruldum bugun ama uykum da gelmiyor

İshal ve kusma çocuklarda tehlikeli canım ne kadar su içse de çıkarıyor. Yarın geçmezse mutlaka doktora götür. Geçmiş olsun
Sagol canım öyle yapcam geçmezse götürcem. İki gündür gündüz olmuyo pek aksam başlıyor geçti diyorum aksam artıyor. Bugun yine geçti sandım aksama dogru bi basladı hemen ilaç getirttim eşime. Ama yarın götürürüm artık kaç gün oldu. Dişte hic ishal falan yapmamıştı bugune kadr acaba dişten mi oluyor baska bi sıkıntı yok bi kere kustu bidaha kusmsdı işte sadece ishal

Benim Kızımın da dişte ishal olmadı ama duyduğum kadarıyla diş ishali öyle günde 10 kere olmuyormuş. :/

Yarın gitmiyosan dinlen bari ne yedin ne içtin orda?
Yarın izinli olabilmek için kordon çalıştık zaten,iznimiz ölmesin diye bakanlar kurulu sağolsun son dakka pazar günü marketler açık olucak artık dedi.ihale bize patladı ne yediğimi ne sen sor ne ben söyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…