Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allahim kahvaltıdan yeni kalktim ama bunu gorunce yine acıktım. Acil istah kapatma duasi enter:110:

Ütü yapmam lazim mecbur.
Aklima gelmisken söylüyüm canm esimin görevi cıktı uzun. Ben de o yokken annemlere gidebilirim belki 1 2 hafta. Orda internet yok fazla aktif olamayabilirim :110:

Ben de cok yaparim hem bayat ekmekler degerleniyo hem de acayip lezzetli oluyoo:KK72::kk77: bi kere daha aciktim cok şükür
Ayy cüvcüv çok tatlısın😅
Özleyeceğim yami seni😕

Evet eeveeet bu konuda kesinlikle katılıyorum. Mok mu vardi da ütüyü buldunuz kadinlara eziyet anca herkes kirisik gezseydi hic farkedilmezdi🤷🏼‍♀️ hayir ilk kimin aklina geldi acaba. Kesin başak burcudur:KK53:
Yok yaa başak kocamın aklına hayatta gelmezdi🤣🤣 o önce kıyafetini katlayıp dolaba düzgün koymayı öğrensin🤣

Evet eeveeet bu konuda kesinlikle katılıyorum. Mok mu vardi da ütüyü buldunuz kadinlara eziyet anca herkes kirisik gezseydi hic farkedilmezdi🤷🏼‍♀️ hayir ilk kimin aklina geldi acaba. Kesin başak burcudur:KK53:

Çoook katılıyorum bu tespite🤣
Belki bütün icatların mucidi büyük hayır dualar alıyordur ama bu ütüyü icad eden gariban her gün beddua alıyor :KK70: hayır madem icat ettin kendi kendine çalışsaydı düşmesine bassaydık :KK70:

Taarruz yaptın bana demek ha :sinirli: Barışmıyom senle artık 😡 zaten herkes de senin tarafını tutuyor baksana 🤣🤣 ben kaldım sap gibi 😁

ama çok eğlencelisin :KK70::KK70: ne zamandır kimseye laf yetistirmediydim ondan baktım espri kaldıran birisin deneyim dedim😁😁
barıştık mı:oops:

Ayy cüvcüv çok tatlısın😅
Özleyeceğim yami seni😕
Yaa ben de ben de 💚😇 mutlaka gelmeye calisirim her gün. Ama kendi internetimden kullancam aniden biterse giremem ondan söylüyüm dedim.
Yok yaa başak kocamın aklına hayatta gelmezdi🤣🤣 o önce kıyafetini katlayıp dolaba düzgün koymayı öğrensin🤣

Aynı benim oğlan :KK70: başak dedik titiz olur dedik bıraksak çöp eve döndürecek evi :KK70:
Allah Allah sizin basaklarda bi seylik olmasin:KK70: yükselenleri etkiliyodur muhtemelen☺️

ama çok eğlencelisin :KK70::KK70: ne zamandır kimseye laf yetistirmediydim ondan baktım espri kaldıran birisin deneyim dedim😁😁
barıştık mı:oops:
He samar oglaniyim ya ben 🤣🤣 arkadaş anlamadım ki bana takılınca zevk aliyor insanlar bunu anladım 😁 bak barışırım bi şartla beni öp bi defa öyle bedavadan barışma olmaz

X