Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bana if de yasak var dediler beni mi kandırdılar

Söyledim bulamazsa öyle yaparız
Taam

Bana if de yasak var dediler beni mi kandırdılar
Kim dedi ne dedi ne zaman dedi ben yok diyorsam yok sen bana sor diyet benden sorulur

canım if dediğimiz olay bir tür oruç. Belli saatlerde sadece şekersiz kalorisiz sıvı tüketiyorsun. Buna şifa açlığı diyorlar. Bu saatlerde katı olan kalorili olan her şey yasak. Ama serbest saatlerde yiyebilirsin. Haa yemezsen daha çok verirsin. kendine bazı gıdaları yasaklarsan daha çok verirsin ama dersen ki ben çok yasaklara gelemiyorum erken saatlerde istediğin bir şeyi yersin. Ama normalde tükettiğinden daha az yersin sadece. hareketi de yavaş yavaş çoğaltınca gerisi yavaş yavaş geliyor.
bazıları diyor ki if iki öğün. Hayır ara öğün ihtiyacın varsa ara öğün yapabilirsin. Yok ben ara öğün yapınca ağzım açılınca durduramıyorum dersin yapmazsın. Tamamen kendi öziradene göre ayarlarsın. Tek kural şifa açlığı dediğimiz olay. Bunu da istersen 16 saat yaparsın en çok yapılan 16 saat. İstersen 12 saat yaparsın. O da tamamen sana kalmış bi olay.

bak yazdım bu kadar benimle if yapmaya var mısın

Kız pazartesi başlıyorum diyete Bonus un da itiklemesiyle ama diyette çok kilo alan bir insanım ben dedim ki kendi kendime yediklerimi azaltırım yürürüm falan. Ama yaparım bu if yi sabah 10 akşam 6 istediğimi az da olsa yiyorum demi

sıvı mı ben bunu hic bilmiyodum 12 de birde aksam yiyip kapatiyodum arada duramazsam bitki cayi iciyodum. cıssslari ne zaman yicez ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…