Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tamam canım sen bilirsin kafana takılan bişey olursa sorarsın o zaman
Evet az minnak küçük yanlış anlaşılma olmasın sonra. evet 18:00 da fermuar ertesi gün 10 a kadar sadece yukarda yazdıklarım serbest. Bi de mümkün olduğunca tatlı, meyve vb 12 den önce tüketilirse depolanma ihtimali daha az oluyor. Hem de akşam canının çektiğini sabah yiyebileceğini bilmek nefsini köreltiyor. herhangi bir takım/grup vs üyesi değilsen yediklerini de takip edebilirim. diyet olarak bakmayalım olaya sadece nefsimizi öteliyoruz porsiyon azaltıyoruz

Tamm az minik +90 dayım ben bu sefer inş kilo verebilirim

Biraz dinleneyim 3 buçukta bende arkanızdan gelicem

camasir astim
kuruyanlar vardi katladim onlari
patates kizarttim mutfagi tekrar topladim
odalari süpurdüm
supurge agladi biraz onu temizlenmek üzere koydum banyoya devami insallah gelir insallah
Ben anca geldim
Maratonda yatak odasına girdim.

Dolabı komple indirdim, içlerini sildim düzenledim,
Tüm çekmeceleri indirdim sildim düzenledim,
Makyaj masası vardı, onu sildim düzenledim,
Nevresimleri ve sallarimi yeniden katladim, havluları ayırdım yerleştirdim,
Yatak odasının camını sildim, perdelerini yıkadım,
Yerlerini Supurdum bezle sildim,
Bir de yoğurt mayaladim arada dinlenirken

Bugün salona giremeyeceğim herhalde artık, koridor ve salonu süpürür bitiririm inşallah.

PiaLeon birden yığılmaması için azar azar toplamak iyi de bu seferde taşınma uzarsa hep bi paket koli olayı oluyo oda ayrı yoruyo insanı
Kucuk balkona koyuyorum ve oğlumun binbir hevesle yaptığım ama yatmadigi odaya sorun olmuyor o yüzden. O kadar heveslym ki olan bile yaptım.
Evi bulup kurban bayramı olmadan taşınıp sonra bayramda annemlerin yazlığına gidcgm diye olumlama ile de istdgm evi çekmeye calsyrm kendime

hey maşallah okurken yoruldum
Bencede beslenmede birşeylere başlanacaksa en güzel gün pazar sankiii

Tamm az minik +90 dayım ben bu sefer inş kilo verebilirim

Vericez musluk kimler kimler verdi bebeyim sen niye veremeyesin olumsuz düşünce yok hep güzel şeyler düşüncez bu konuda.

Diyet konusunda biz en zayıf en zor halkayız anlayışla sevgiyle inşeallah diyesim geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…