Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yani varya yazmayayım yazmayayım diyorum anlatacak eşim dostum yok şöyle rahatlayacagım kusura bakmayın kızlar azıcık kafanızı şişireceğim dün kayınvalidem bir akrabasıyla telefonda görüştü fısır fısır yarın size geleceğiz diye şimdi de bana diyorki şimdi bu tanıdık aradı gelinde oturalım diyor senin işlerin var zaten gelemezsin dimi diyor geçen tartışmıştıj gidip onu anlatacak günahını da almayayım da yinede. Şimdi ben niye kaldırıpta diyemiyorum mal gibi ee sen dün telefonda konuştun ya size geleceğiz diye şimdi niye bugün kadın gelin diyormuş gibi yapıyorsun niye diyemiyorum ki. Başka herşeyde oyle oğlu kızı birbiriyle küsüyor benden saklıyorlar yada kızıyla kavga ediyor benim yanımda sanki iyiymiş gibi yapıyor telefonda kavga kıyamet ama onlarla kavga edince ben bilmiyorum ya güya beni de aradan çıkarıyor bana da saydırıyor sen böylesin bana böyle demiştin zamanında diye bende salağa yatıyorum sanki haberim yokmuş gibi davranıyorum ama görüyorum ki ben öyle davrandıkça daha da salak yerine konuluyorum öff be şiştim valla
Ablam bu içine attıkları yüzünden psikolojik tedavi görüyor. İlk önceleri çekinip söyleyemiyordu, bide kötü olmamak için. Sonra da amaaan nasıl olsa anlamayacak değişmeyecekler dedi. Hep kendine etti 🙁
Sen zaten saygını bozmazsın canım. Ama seni kimsenin ezmesine ve üzmesine izin verme.

Sepetim dolu canım hava bozuk ya çok yıkayamıyorum.
Deterjan gözünde deterjan kalıntıları oluştu. Sıcak su bekletip yıkadım yine de çıkmadı. Bi fikrin var mı negom?

8 de kalktım bugün,9:30 a kadar yaptıklarım

🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Akşam yıkadığım tencereleri kaldırdım
🌵Yatakları düzelttim
🌵Küçüğümü uğurladım
🌵Banyo lavabosunu ovdum,klozete temizleyici döktüm
🌵Dağınıklığı topladım,yastıklar battaniyeler vs
🌵Banto paspaslarını makineye attım
🌵Kirlileri ayırdım
🌵Mutfak çöpünü değiştirdim
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tepsi hazırladım
🌵Kahvaltı tepsimi kaldırdım
🌵İki makine çamaşır astım
🌵Sökükler vardı diktim
🌵Boyama yaptım
🌵Kitap okudum

Ablam bu içine attıkları yüzünden psikolojik tedavi görüyor. İlk önceleri çekinip söyleyemiyordu, bide kötü olmamak için. Sonra da amaaan nasıl olsa anlamayacak değişmeyecekler dedi. Hep kendine etti 🙁
Sen zaten saygını bozmazsın canım. Ama seni kimsenin ezmesine ve üzmesine izin verme.
Allah razı olsun hepinizden gerçekten hem iç ferahlatıyorsunuz hemde gerçekleri görmeye vesile oluyorsunuz iyi ki varsınız hepiniz

Allah razı olsun hepinizden gerçekten hem iç ferahlatıyorsunuz hemde gerçekleri görmeye vesile oluyorsunuz iyi ki varsınız hepiniz
Sende iyi ki varsın canım ❤️ kendini üzmeye inan değmiyor.uğruna hasta olduğun insanlar yanında olmuyor.
Sana sadece senden fayda var demişler.

Aynen benim ablam da öyle. Sadece psikolojik değil şu an saglikli bi tarafi kalmadi. Stres her seyin basi gercekten kendi kendine dusunup kendini yiyo insan..
En sonunda iletisimi kesti o aileyle hala stres üzüntü yapiyo ama eskisi kadar uzemiyolar en azindan..
Birtekefem Birtekefem Ben muhtemelen senden daha küçüğüm ama mesafe koyamiyorum laf söyleyemiyorum demissin. O zaman o raddeye gelememissindir. Ya da karakter meselesi bilmiyorum. Bi raddeden sonra insan buz gibi soğuyor çünkü.
Cok yakın değilseniz fazla gorusmemeye calis. Benimkiler de ayni seyleri yapiyolar karışmaya gelince her seye karisir ama kendi aralarinda bi mevzu dönünce beni mutfaga gönderir civciv kalk kahve yap diye sanki ben gerizekaliyim anlamiyorum. Hoş merakli degilim zaten de. Insani salak yerine koymalari komik. Ben farketmezdim yine gerci tesadüfen bi kere bastım ben gelince kıvırdilar:KK70: :KK70: gozumun icine baka baka yalan söyledi hem de kac kere. İste bi süre sonra konuşasın göresin gelmiyo. Ben cagirmasin diye dua ediyorum sen de cagirmadi diye alinmissin amaan bosver ne guzel iste kafani dinlersin😬

Aynen benim ablam da öyle. Sadece psikolojik değil şu an saglikli bi tarafi kalmadi. Stres her seyin basi gercekten kendi kendine dusunup kendini yiyo insan..
En sonunda iletisimi kesti o aileyle hala stres üzüntü yapiyo ama eskisi kadar uzemiyolar en azindan..
Birtekefem Birtekefem Ben muhtemelen senden daha küçüğüm ama mesafe koyamiyorum laf söyleyemiyorum demissin. O zaman o raddeye gelememissindir. Ya da karakter meselesi bilmiyorum. Bi raddeden sonra insan buz gibi soğuyor çünkü.
Cok yakın değilseniz fazla gorusmemeye calis. Benimkiler de ayni seyleri yapiyolar karışmaya gelince her seye karisir ama kendi aralarinda bi mevzu dönünce beni mutfaga gönderir civciv kalk kahve yap diye sanki ben gerizekaliyim anlamiyorum. Hoş merakli degilim zaten de. Insani salak yerine koymalari komik. Ben farketmezdim yine gerci tesadüfen bi kere bastım ben gelince kıvırdilar:KK70: :KK70: gozumun icine baka baka yalan söyledi hem de kac kere. İste bi süre sonra konuşasın göresin gelmiyo. Ben cagirmasin diye dua ediyorum sen de cagirmadi diye alinmissin amaan bosver ne guzel iste kafani dinlersin😬
Beraber oturuyorlar canım kv ile.

8 de kalktım bugün,9:30 a kadar yaptıklarım

🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Akşam yıkadığım tencereleri kaldırdım
🌵Yatakları düzelttim
🌵Küçüğümü uğurladım
🌵Banyo lavabosunu ovdum,klozete temizleyici döktüm
🌵Dağınıklığı topladım,yastıklar battaniyeler vs
🌵Banto paspaslarını makineye attım
🌵Kirlileri ayırdım
🌵Mutfak çöpünü değiştirdim
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tepsi hazırladım

🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵

🌵Kahvaltı tepsimi kaldırdım
🌵İki makine çamaşır astım
🌵Sökükler vardı diktim
🌵Boyama yaptım
🌵Kitap okudum

🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵🌵

🌵3 makine çamaşır astım
🌵Kuruyanları topladım
🌵Akşam için tavuk terbiyeledim belki yarın pişiririm,yemeğim var
🌵Çocuklara öğle yemeği verdim,bulaşıkları kaldırdım
🌵Bütün evi süpürdüm
🌵Tesbih çektim
🌵Kuruyan çamaşırları katladım

Valla acaba Bi ben mi yaşıyorım bunları diyordum ama tek olmadığımı görünce sevinsem mi üzülsem mi bilemedim aynı şeyler tam olarak hadi Bi kahve yap Bi su getir

X