Düzenli Evimiz & Hayatımız

Obje boyuyorum canım geri dönüşüm diyelim😊
Bende saksı filan boyuyorum güzelleştirmek için de seni hayalimde şöyle oturup resim çizen Bi kadın olarak hayal ettim de 🤭🤭

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    34,1 KB · Görüntüleme: 26
Bende saksı filan boyuyorum güzelleştirmek için de seni hayalimde şöyle oturup resim çizen Bi kadın olarak hayal ettim de 🤭🤭
A ha ha yok öyle bir yeteneğim😅 çok şey boyadım bir ara,yine boyayım desim ama zorla yaptım bu sefer
Kızlar nörüyonuz be ya
Ben hala mutfakla uğraşıyorum. Yerleşemedim koskoca mutfağa resmen :olamaz: bu gün dolapları bitiririm. Perşembe arkadaşım gelecek onunla cam duvar girişiriz artık.
Hepsini birden mi döktün ki?
Ben de mandala boyadığını düşündüm:KK70:
Var kitabım ama bana göre değil ince iş mıy mıy😅
Nasıl yaptın canım? Aklımda tarif bulunsun ☺️
Salça,yoğurt,sarımsak,köri,tuz,zeytinyağı karıştırıyorum onun içinde bekletiyorum canım

A ha ha yok öyle bir yeteneğim😅 çok şey boyadım bir ara,yine boyayım desim ama zorla yaptım bu sefer

Hepsini birden mi döktün ki?

Var kitabım ama bana göre değil ince iş mıy mıy😅

Salça,yoğurt,sarımsak,köri,tuz,zeytinyağı karıştırıyorum onun içinde bekletiyorum canım
Eline sağlık canım ☺ ben düdüklüde tandır tarifinde köri koyuyorum güzel oluyor. Çay kaşığının ucuyla.

Yaptıklarım
Yatakları topladım
Evi topladım
Derse girdim
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım
Tüm evi sildim süpürdüm toz aldım
Ödevi yaptım
Yemek yaptım erken yedik mutfağı topladım ama dağılır kesin
3 makine çamaşır yıkadım 2 simi astım diğeri hala yıkanıyor
Vc lavoba ovdum süpürdüm sildim toz aldım bu kadar

Selaaams 🌸

nevresimleri değiştirdim
Çalışma odasını kendi istediğim kıvama getirme çabalarım devam ediyo bitkilerin bazılarını oraya geçirdim yerleştirdim duvarlarını boyama niyetindeyim de o kısmı muallakta şuan
Detaylı toz aldım tüm evin avizeler filan dahil
Makineyi önden bi boş çalıştırdım sonra 2 makine yıkadım astım
Salon camlarını sildim
Bi saat spor yaptım
Yemek yaptım mutfağı toparladım bitti 🥳

Ben bugün çok şey yaptım görünürde birşey yok sanki herşey boşuna gezinti gibi hissediyorum biraz yerleşelim sonra madde madde yazmaya devam ederim ama Nego Nego nun yaptığı çok şeyi yapmışım sadece şuan düzen yok bu akşam sonunda sevgili kocam salonun badanasını bitirdi hala 1 duvara 1 kat daha atacak yatmadan önce onuda yapsın yarın camları silip yerleştirmeye geçecem bu akşam mutfak toplayıp 3 tane gömlek ütüleyecem

Kızlar siz banyo fayansındaki kirecleri nasil çözüyorsunuz. Arkadaşım evini taşıdı ve duvarda çok kireç var diyor ben kireç sökücü fış fış yap dedim derzi söktü dedi limon tuzu ılık su yaptırdım çözmedi dedi..deterjanda olur siz ne dersiniz nasıl yapsın

Ben bugun anneme geldim kahvaltıya. Hala annemdeyim aksam gitcem kahvaltıyı geldiğimde annem hazırlamıştı, aksam yemeğini de annem yaptı bende tramisu yaptım kardeşimin proje ödevini yazdım 😂😂
En güzeli anne evi valla kapıya gelince çocuk oluyorsun tüm yükler gidiveriyor sırtından

Kızlar siz banyo fayansındaki kirecleri nasil çözüyorsunuz. Arkadaşım evini taşıdı ve duvarda çok kireç var diyor ben kireç sökücü fış fış yap dedim derzi söktü dedi limon tuzu ılık su yaptırdım çözmedi dedi..deterjanda olur siz ne dersiniz nasıl yapsın
Sudan kaynaklı kireç mi yoksa inşaattan sonra kalan tabaka gibi olan mı canım inşaattan kalan ise kuru kuru telle ovmuştuk biz

Canım derz temizleyiciler var onlar işe yarayabilir belki acaba o da fayansa zarar verir mi bilmiyorum
Bende iş yaptım ama çok canım sıkıldı kuzenim kovid pozitifti yoğun bakıma almışlar uyutuyorlar mış 😔
Ayy çok üzüldüm Allah tez şifasını versin inşallah kaç yaşında

X