Düzenli Evimiz & Hayatımız

Canım ben sizin kadar hamarat değilim 🤗gecen bir hali sildim kaç gün kolum ağrıdı 🤪

Ama burda çok sevdiğim arkadaşlarım var .🤗
Genel olarak burdaki kızlar çok kafa dengi zaten 😉 seviyorum burdaki ortamı arada geliyorum , okuyorum fırsat buldukça 🤗
Arada gelme kız hep gel. Laf aramızda bizde hamarat değiliz :KK70: son dk golleri hep onlar

8 de kalktım bugün,9:30 a kadar yaptıklarım

🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Akşam yıkadığım tencereleri kaldırdım
🌵Yatakları düzelttim
🌵Küçüğümü uğurladım
🌵Banyo lavabosunu ovdum,klozete temizleyici döktüm
🌵Dağınıklığı topladım,yastıklar battaniyeler vs
🌵Banto paspaslarını makineye attım
🌵Kirlileri ayırdım
🌵Mutfak çöpünü değiştirdim
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tepsi hazırladım

Günaydın 💚

Böyle bi sakinlik istedim bu sabah saatlerce o suya bakayım.

eb8e404650152f512bec488b153f4dbe.gif

Yani varya yazmayayım yazmayayım diyorum anlatacak eşim dostum yok şöyle rahatlayacagım kusura bakmayın kızlar azıcık kafanızı şişireceğim dün kayınvalidem bir akrabasıyla telefonda görüştü fısır fısır yarın size geleceğiz diye şimdi de bana diyorki şimdi bu tanıdık aradı gelinde oturalım diyor senin işlerin var zaten gelemezsin dimi diyor geçen tartışmıştıj gidip onu anlatacak günahını da almayayım da yinede. Şimdi ben niye kaldırıpta diyemiyorum mal gibi ee sen dün telefonda konuştun ya size geleceğiz diye şimdi niye bugün kadın gelin diyormuş gibi yapıyorsun niye diyemiyorum ki. Başka herşeyde oyle oğlu kızı birbiriyle küsüyor benden saklıyorlar yada kızıyla kavga ediyor benim yanımda sanki iyiymiş gibi yapıyor telefonda kavga kıyamet ama onlarla kavga edince ben bilmiyorum ya güya beni de aradan çıkarıyor bana da saydırıyor sen böylesin bana böyle demiştin zamanında diye bende salağa yatıyorum sanki haberim yokmuş gibi davranıyorum ama görüyorum ki ben öyle davrandıkça daha da salak yerine konuluyorum öff be şiştim valla

Yani varya yazmayayım yazmayayım diyorum anlatacak eşim dostum yok şöyle rahatlayacagım kusura bakmayın kızlar azıcık kafanızı şişireceğim dün kayınvalidem bir akrabasıyla telefonda görüştü fısır fısır yarın size geleceğiz diye şimdi de bana diyorki şimdi bu tanıdık aradı gelinde oturalım diyor senin işlerin var zaten gelemezsin dimi diyor geçen tartışmıştıj gidip onu anlatacak günahını da almayayım da yinede. Şimdi ben niye kaldırıpta diyemiyorum mal gibi ee sen dün telefonda konuştun ya size geleceğiz diye şimdi niye bugün kadın gelin diyormuş gibi yapıyorsun niye diyemiyorum ki. Başka herşeyde oyle oğlu kızı birbiriyle küsüyor benden saklıyorlar yada kızıyla kavga ediyor benim yanımda sanki iyiymiş gibi yapıyor telefonda kavga kıyamet ama onlarla kavga edince ben bilmiyorum ya güya beni de aradan çıkarıyor bana da saydırıyor sen böylesin bana böyle demiştin zamanında diye bende salağa yatıyorum sanki haberim yokmuş gibi davranıyorum ama görüyorum ki ben öyle davrandıkça daha da salak yerine konuluyorum öff be şiştim valla
Canım abla tavsiyesi mi dersin ne dersen de,insanı söyleyemedikleri hastalık dert sahibi eder.Ben şimdiki aklımla yerinde olsam ne derdim,dün konuştuğunu duydum zaten.Lafı uzatmaya bile gerek yok o ona yeter.Kırmadan dökmeden söyle bundan sonra her şeyi.Sen hastalık sahibi olunca hiçbiri yanında olmaz bunu asla unutma.

Canım abla tavsiyesi mi dersin ne dersen de,insanı söyleyemedikleri hastalık dert sahibi eder.Ben şimdiki aklımla yerinde olsam ne derdim,dün konuştuğunu duydum zaten.Lafı uzatmaya bile gerek yok o ona yeter.Kırmadan dökmeden söyle bundan sonra her şeyi.Sen hastalık sahibi olunca hiçbiri yanında olmaz bunu asla unutma.
Aynen öyle negom şimdi Mügeyi izliyorum da diyorki hayata elek gözüyle bak sallandıkça üstünde kalanlar gerçek dostun o kadar şey yaşadım ki hala insanlar üzülmesin diye kendime verdiğim zararın haddi hesabı yok alttan ala ala değersizleşiyor insan ne kadar isterdim herkesle mesafeli dik duruşu olan bir kadın olmayı

8 de kalktım bugün,9:30 a kadar yaptıklarım

🌵Kahvaltı hazırladım
🌵Akşam yıkadığım tencereleri kaldırdım
🌵Yatakları düzelttim
🌵Küçüğümü uğurladım
🌵Banyo lavabosunu ovdum,klozete temizleyici döktüm
🌵Dağınıklığı topladım,yastıklar battaniyeler vs
🌵Banto paspaslarını makineye attım
🌵Kirlileri ayırdım
🌵Mutfak çöpünü değiştirdim
🌵Kahvaltı sofrasını topladım,kendime tepsi hazırladım
Neyse büyük kayıp yok😎

Canım bende çok şeyler yaşadım, üzüldüm, değersiz hissettim ve şimdi hepsi yanımdayken yok gibi davranıyorum bana değer vermeyene bende vermiyorum saygısızlık etmiyorum ama kafamı meşgul etmelerine izin vermiyorum. İnan şuan onlar bu durumu sindiremiyor. Eskiden kendi kendilerine karar verip fikir bile sormayan insanlar şimdi eşime biz ne yaptık i neden soğuk davranıyor diyorlarmış düne kadar herşeye he derken nasıl davrandığımın önemi yoktu.

Canım bende çok şeyler yaşadım, üzüldüm, değersiz hissettim ve şimdi hepsi yanımdayken yok gibi davranıyorum bana değer vermeyene bende vermiyorum saygısızlık etmiyorum ama kafamı meşgul etmelerine izin vermiyorum. İnan şuan onlar bu durumu sindiremiyor. Eskiden kendi kendilerine karar verip fikir bile sormayan insanlar şimdi eşime biz ne yaptık i neden soğuk davranıyor diyorlarmış düne kadar herşeye he derken nasıl davrandığımın önemi yoktu.
Vallahi kendimi gördüm hiç birşey için fikrim sorulmuyor ama azıcık geri durayım herşeyde surat ediyon oluyor 1 buçuk sene oldu ailemin yanına gitmedim şimdiden bayram planı yapıyor eşim beyefendi bayramda gezmeye gidelim diye balla seytan diyor bayramda git ondan sonrada kanatina ya gir orada al sana tatil çünkü gittiğim zaman en fazla 5 6 gün gönderiyor senede. Ailem 7 saatlik mesafede oturuyor

X