Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aynen bırakma çek tabi. Bi yere yaz istersen çizelge gibi olur. Yazıcı varsa hazır çizelgeler var onları çıktı alabilirsin
Canım zikirmatikte kayıtlı ben çektikçe o üstüne ekliyor günlük değil ama toplam sayıyı biliyorum inşallah 70000 e tamamlamaya çalışacam

Günün Esması El Halık

Başlamadan önce;
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL -HALIK:
Her şeyi yoktan var eden,yaratan.Her şeyin varlığını ve yaşadığı sürece geçireceği halleri,olayları önceden tesbit edip ona göre ortaya çıkaran,meydana getiren demektir.

Yüce Allah’ın yaratma sıfatı,bizim anlayamayacağımız kadar geniş kapsamlı ve derindir.Allah’ın “yaratma” sıfatı özeldir.
Kısacası yaratmak,Allah’a mahsus bir özelliktir.Başka varlıkların yaratma gücü de yeteneği de yoktur.Çünkü insan neticede,Allah’ın mahluku yani yarattığı bir varlıktır.

Ebced Değeri ve Zikir saati:
“EL-HALIK” isminin ebcet değeri (731); zikir saati Güneş,Pazardır.

Kaç öğün yedin,öğün sayını artırırsan belki tamamlarsın.Bende 1300 kalori almışım,aç yatmayalı uzun zaman olmuştu
Sorma kuzum ya aynen midem gurulduyodu gece yatarken kahvaltıyı geç yapıyorum akşamcıyım diye.11 buçuk gibi yaptım kahvaltıyı.işyerinde de 5e doğru yedim.gece sodalı ayran içtim 2 bardak o kadar.yaklaşık 16 saat açlık oldu yani

Hadi inşaallah verelim bu sefer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…