Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aleyküm selam çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah

Allah kolay, sıkıntısız atlatmayı nasip etsin tüm şifa bekleyen herkese Şafi adıyla şifasını versin inşallah

Zeynepcim çok geçmiş olsun en kısa sürede toparlanırsınız inşallah. Küçükte pozitif mi?

Merhaba arkadaslar bugun pek iş yapmadım dün dip köşe temizlemiştim malum bileziği kapmştım havamı da atıyım Yine boş durmadım tabi zaten aksama kadar döküntü topluyorum o ayrı mesele

Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
Evi havalandırdım yatakları topladım
Süt aldım yoğurt mayaladım
Diş fırçalarını,kabını dezenfekte ettim
3 parça ütü vardı yaptım
Yemegim vardı yanına pilav salata cacık yaptım yedik bulasıkları makinaya dizdim çaydan sonrada dizdim yıkandı sabah yerleştirirm mutfagım toplu

Sanki baska şeylerde yaptım ama aklıma gelmiyor

Ben de çorba sulu yemek falan hep onda yaparım. Zaten o olmasa biterim
Hah işte ben de öyle olduğum işin şu an mutfakta savunmasız hissediyorum kendimi
Benimki de tefal 9 senedir kullanıyorum çok memnunum yenilerinde fiyatlar çok uçmuş ama 9 sene önce bile 550 TL ye almıştım
Ben de 450-650 falandı ama kampanya vardı, aktifry ile birlikte almıştım çok çok yüksek tefalden baz mi geçsem diye bile düşünmeye başladım

Nego dün çocukları uyuturken uyuyakalmisim

evi havalandirip yatakları topladım
çamaşır katladim bı makine
fırını temizleyemedim ama bugün halledeceğim
oğluma kahvaltı hazırlayıp topladım
bulaşık makinesini boşalttım
yemek yaptım iftar sonrası topladım,yıkadım
ödev yaptırdım oğluma
kızımla oyun oynadım
Bir saat kadar yürüyüş yaptım kapak peşinde koşarken

Benim yok düdüklüm nohut dahil herşeyi normal pişiriyorum

Benim yok düdüklüm nohut dahil herşeyi normal pişiriyorum
Günaydın ben sadece kışın nohutlu döküm tencerede sobanın üstünde pişiriyorum çok daha lezzetli oluyor tabi ama normalde 1 paket nohutu açınca hepsini koyuyorum düdüklüye haşlanınca yarısını buzluğa atıyorum çok büyük kolaylık oluyor çıkartıp herşeye koyabiliyorum bu yoğunlukta bide düdüklü olmasa napardım bilmem dolap içini nadir görüyor vefalı tencerem

Canım benim ipin ucu kaçtı toparlayamıyorum ama yinede çekebildiğim kadar çekeyim diye devam ediyorum

Kaç öğün yedin,öğün sayını artırırsan belki tamamlarsın.Bende 1300 kalori almışım,aç yatmayalı uzun zaman olmuştu

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…