Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günün Esması El Fettah,489 adet zikir sayısı
Başlamadan önce
21 Besmele
21 Estağfurullah
21 Kelimei Tevhid
21 Salavat

EL-FETTAH
:Her türlü zorluk ve mükülleri çözen,maddi-manevi bütün kapıları açan.Kulların arasında hakim olan.her şeyi hikmetle açan.

Fetih ve zaferlerde Yüce Allah’ın elindedir ve Onun izniyledir.Kur’an-ı Kerim’in en başına Fatiha suresinin koyulması da bu hikmete binaendir.O da Kur’anı açan,anahtardır.

Ebced değeri ve zikir saati:
EL-FETTAH isminin zikir adedi(489); Zikir saati Utarit;Günü çarşambadır.

Çarşamba Utarit(GÜNŞE DOĞARKEN-İKİNDİ SONRASI VE GECE YARISI)

Özellikleri ve bazı faydaları:

• Zikir saatinde,belirtilen miktara uygun okumayı gerçekleştiren kimsenin gözlerinden manevi perde kaşkar,Kendisine hiçbir zararlı zarar veremez.Bu mübarek isim hürmetine Yüce Allah(c.c) o kimseye gayb hazinelerini açar.
  • Bu ismi virt edinerek Cenab-ı haktan her hangi bir konuda dilekte bulunan kimsenin dileği geri çevrilmez.Maddi kapılarda kendisine açılır ve hayatı boyunca işlerinde başarılı olur.
  • Bir arabi ayın ilk cuma günü gümüş bir levha üzerine “Ya Fettah ve Ya Rezzak” ismi şeriflerinin vekfini yazıp bir iş yerinin yüksek bir yerine asan ve her gün iş yerine gelince(797) kere “Ya Fettah Ya Rezzak” ismini birlikte okuyan kimse,iş yerinde işlerine yetişemiyecek kadar bol işe ve müteriye kavuşur.hayırlı ve bol kazanç elde eder.İş yeri zararlı ve kötü şeylerden korunur.
  • Sabah namazından sonra elini göğsüne koyup (15) kere okumaya devam edenin kalbi aydınlanır.işleri kolaylaşırve rızkı bol olur.

kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge
malipina
@morkagit
@- Ayla
Limonsuzzcay
Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
Devitamini
BereliPenguen

Odak noktası bitti negom mutfakta evde toplu. Pırıl pırıl
Hey maşallah
Kızlar selamlar,

Ben işe başladım o yüzden çok aktif olamıyorum. Haber vermek istedim
Hayırlı olsun
Dün akşam Zile basıldı kapıya çıktım üst kattaki adam da iniyormus bende saklandım az adam bana iyi akşamlar teyze dedi o kadar da gençlik kiremi sürdüm dü
Sana da amca deseydin

Günaydın hanımlar hayırlı sabahlar ve cumanız mübarek olsun.

Bugün kahvaltı sofrasını toparladım, makineye bulaşıkları yerleştirdim, banyoya döktüm çamaşır suyunu kireç çözücüyu, onları bekletirken kahvemi aldım. Şimdi öncelikle bı babaannemi arayacağım cuma için

11e doğru banyoyu temizlemeye baslayacagim. Evi süpürüp daha geçe kalmadan salonun kalan işlerine başlayacağım inşallah

Dun belimi usuttum galiba, sabah zaten halsizdim, bulanti ve ağrıdan hiçbir şey yapamadım. Ortalığı toparladım, mutfağı toparladım bir de çamaşır yıkadım anca. Işlere baktım ve onları bitirince okumalar yaptım, dua ile geçirdim günü.

Çok geçmiş olsun,terliyken evi havalandırdıysan ondan olabilir.
Çocuklu evi toplamak,kar yağarken kapıyı süpürmek gibi dostum yalnız değilsin

Bende nevresim değiştim,yataklar düzeltildi,wc banyo lavabosu temizlendi,kahvaltı faslı,mutfak toplama,bulaşık makinesi boşaltma,çamaşır katlama,çamaşır asma,kitap okuma,tesbih çekme

Eve şöyle bir süpürge tutup akşam yemeği yapıcam inşaallah.
Tabi Kuran okurum önce

Çok geçmiş olsun,terliyken evi havalandırdıysan ondan olabilir.

Çocuklu evi toplamak,kar yağarken kapıyı süpürmek gibi dostum yalnız değilsin
Hiç sorma negom. Bisküvi aldı eline kırıp kırıp yatağın altına itmiş diyorum neden sesi çıkmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…