Düzenli Evimiz & Hayatımız

Akşamın mutfağını daha yeni topladım gözünün önündeki cevheri görmedin aylardır

Yok yaa senin ya ağrın varmıştır ya bi işin çıkmıştır geçmişi okumadım yoksa sen bırakmazsın ama yok tembellikten bıraktım diyorsan gel bi sarılayım

Ağrım varıdı gene var bi makine yıknıyo bide elde yıkadım tepsi tencere duman atıyorum

Sinan Canan dinliyorum bol bol. Eşin nasıl oldu?

Evet iple alıyorum canım,kaşımı da birazder ip biraz cımbızla alıyorum ben pek kuaföre gitmem bu konularda sadece sac boyatmak kestirmek için giderim. Bütün kıl tüm işleri bende Hasta oldun mu bana dogru söyle

Ağrım varıdı gene var bi makine yıknıyo bide elde yıkadım tepsi tencere duman atıyorum

Sinan Canan dinliyorum bol bol. Eşin nasıl oldu?
Geri alıyorum o zaman sarılmamı
Sen benim aradığım tembel değilsin
Eşimin ateşi düştü de halsizlik devam ediyor o da geçer inşallah bakalım. Bizi de şöyle bi yokladı geçti çok yatırmadı çok şükür.

Hahahha incele canım

Beni buna siz mecbur ettiniz

Ula mantarlı omlet yedim

Cif poşetle denedin mi?
Çamaşırlarımı katladım
Ütü vardı hepsini yaptım
Makineye bir posta çamaşır attim
Ev kırık dökük fazlalikla çöp ev olmuş onları attım çöpe
Mutfağı topladım ama öğle yemeğini hazırlarken battı yine toplamam lazım
Balkonu sil süpür tertemiz ettim
Evi topladım
Bir dinleneyim süpürge acacam

Hava güzeldi yeni geldim eve valla Ama Tencereleri geçenlerde parlattım hep, çamasır da katlanacak yok yıkandı serdim sabah, mutfak tezgahını da dün çamasır suyuyla güzelce temizledim bugun iş yapamasım yok zaten. Kızı uyuttum alt komşuyu çağırıp kahve içecem

Yemek ne yaptın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…