Düzenli Evimiz & Hayatımız

13 mart ödevi

⭐Bugün yıkanıp kuruyan çamaşırlar ve önceden bekleyen çamaşırlar katlanıp yerine koyulacak,öylece bekletmek yok👀
⭐Tencere parlatmak
⭐Mutfak tezgahı derli toplu tutulacak👀

Hava güzeldi,dışarı çıktık,elektrik kesildi,su kesildi anlamam biline :rolleyes: :rolleyes:

@samdan
terliksuu terliksuu
@Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
@malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
@Birtekefem
@nnnadal
A Anka
@Suskunhanim
@cyd86
@Damlasakizlikazandibi
@Brokilo
Chocolita Chocolita
3. Maddeyi aldım tezgahımı derli toplu tutcam 👀👀

Geri alıyorum o zaman sarılmamı :KK70:
Sen benim aradığım tembel değilsin :KK70:
Eşimin ateşi düştü de halsizlik devam ediyor o da geçer inşallah bakalım. Bizi de şöyle bi yokladı geçti çok yatırmadı çok şükür.
Bir evde hasta ve yatacak tek kişi kocadır zaten çocuk yerinde duramaz bizim popomuz yer görmez koca devril devril yat
Geçmiş olsun ayrıca şakası bir yana

Bir evde hasta ve yatacak tek kişi kocadır zaten çocuk yerinde duramaz bizim popomuz yer görmez koca devril devril yat
Geçmiş olsun ayrıca şakası bir yana
Ateşi 39 u geçti valla baya ağır geçirdi 2 saatte bir nevresim değiştirdik sırılsıklam terledi yoksa nazlansa pek ciddiye almazdım :KK70:

Geçmiş olsun canım inşAllah önemli bişey değildir 🙁
Nego Nego @Bonus canlarım size de geçmiş olsun 🙁
Sağol canım😘
Nasıl sevinmem yıllardır beklediğim yoldaş gelmiş herkes şunu yaptık bunu yaptık yazarken ben oram dağınık şuram dağınık diye yalnızlık yaşıyordum :KK70: ama artık benden biri daha var ama adı neysi gııı yoldaşımın adını unuttum:KK70:
Sendenn çok var Anka görmüyorsun🤣

Hava güzeldi yeni geldim eve valla 😂 Ama Tencereleri geçenlerde parlattım hep, çamasır da katlanacak yok yıkandı serdim sabah, mutfak tezgahını da dün çamasır suyuyla güzelce temizledim bugun iş yapamasım yok zaten. Kızı uyuttum alt komşuyu çağırıp kahve içecem😍
Bak nasıl bilmişim🤣
3. Maddeyi aldım tezgahımı derli toplu tutcam 👀👀
Foto beklerim👀

X