Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağ ol canım valla uyandığımda birden karnıma ağrılar saplandı hem ishal hem kusma bir arada biraz hafifledi ama agrım hala devam ediyor ne yapacam bilemedim Nego Nego
Geçmiş olsun canım. Nane limon iç iyi gelir belki. Sıcak su torbası da koy ayaklarına üşüttüysen iyi gelir

Bugün yapılanlar sabah kahvaltı hazırlandı toplandı bulaşıkları makineye koydum akşam çamaşır yıkanmıştı sabah onları astım evleri süpürdüm sildim tozları aldım oğlanaiı okula götürdüm geldim ona faaliyet hazırladım labirent yaptım tuvalet banyo yıkandı şimdi tesbihimi çekeceğim

Şimdiye kadar yaptıklarım

🎈 Kahvaltı hazırladım topladım bulasıkları makinaya dizdim
🎈 Evi havalandırdım yatakları topladım
🎈 Evi süpürdüm, Vileda yaptım
🎈 Toz aldım aynaları sildim
🎈 Tuvaleti yıkadım banyoyu sildim, lavabolarını ovdum
🎈 Yıkanan çamasırları katladım yerleştirdim
🎈 Kısır yaptım,hira tatlısı yaptım komşum gelecek
🎈 Kızımı uyuttum şimdi namaz kılcam sonrada işte komşumla otururz aksama yemegim de var rahatım 😘

🎈 Gece yatmadan da koltukları, mutfagın halısını sildim unutmayım onuda 😊😊

Nego Nego negom tırsa tırsa açtım sayfayı dedim kesin geldi çarşaf çarşaf işleri döşedi ben gelene kadar:confused:

Okuldan gelirken bi yerlere uğrayacaktık uğradık gelinle anca geldik felaket yoruldum.

İşler duruyo biraz dinlenim anca kalkıcam inşallah.
Dinlenirkende ölmüşlere okurum tesbihleri çekerim inş

Üst demlikten çay dökerken çy damlıyor demliği sarıyor yani. Kapağını açıp döküyorum yavaş döküyorum nafile. Bir sürü çay yere dökülüyor. Damlatıyor yani :)
Ağzına kadar mı demliyorsun ki acaba benimkide öyle oluyor ama çaydanlıltan çok kapağında sorun gibi sıkı kapanmıyorsa damlatıyor bence. Çünkü benimki ondan yapıyor zannedersem

X