Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mutfağımı topladım ama hala bi yemek bulamadım...başımız sağolsun 🥺

Hayırlı akşamlar
Mutfağı topladım makinayı doldurdum ödevi de yaptım ☺️

Topladım şimdi yatağa geldim salon mutfak temiz düzenli sabaha hazır ama yemek bulamadım umarım.ben bu satırları yazarken birileri güzel güzel menü paylaşmıştır :dua:

Mutfagım toplu. Bugun nohut pilav yapmıştım yarına da kaldı yarın yemek derdim yok böyle olunca çok rahat oluyor

Mutfağı toplayıp makineyi çalıştırmıştım ama yine dağıldı şimdi onları da hallederim
Bu akşam 4 kilo hamsi temizledim canım çıktı yarına hamsi kuşu yapacam kalanlarda buzluğa atacam ama şimdi balıkları yıkamam lazım sırtım koptu çok zor geliyor Allah tan namazı erken kıldım bu saatten sonra şeytan çok uğraşıyor en azından onunla cebelleşmeyeceğim
Kızlar siz ne güzel çok düzenli zamanında namaz kılıyorsunuz ben bu konuda zayıfım hep son dakikada apar topar kılıyorum veya kaçıyor Allah rızası için benide dürtün

Günaydın ❤

0c960922ce12ac87fb405ac27c576b40.jpg

Mutfağı toplayıp makineyi çalıştırmıştım ama yine dağıldı şimdi onları da hallederim
Bu akşam 4 kilo hamsi temizledim canım çıktı yarına hamsi kuşu yapacam kalanlarda buzluğa atacam ama şimdi balıkları yıkamam lazım sırtım koptu çok zor geliyor Allah tan namazı erken kıldım bu saatten sonra şeytan çok uğraşıyor en azından onunla cebelleşmeyeceğim
Kızlar siz ne güzel çok düzenli zamanında namaz kılıyorsunuz ben bu konuda zayıfım hep son dakikada apar topar kılıyorum veya kaçıyor Allah rızası için benide dürtün

Namazları bende geç kılıyorum en büyük zayıflığım geçe kalan namaz çabuk geçiyor tabiki boşu boşuna kazaya kalıyor.

Namazları bende geç kılıyorum en büyük zayıflığım geçe kalan namaz çabuk geçiyor tabiki boşu boşuna kazaya kalıyor.
Öncelikli olarak hayatımızda bunu düzene sokarsak herşey düzene giriyor gibi geliyor ne kadar istiyorum desemde hep dilimde kalıyor bir türlü hayatımın odak noktası yapamadım inşallah Nego Nego gibi birgün yapabilirim dün öğlen yeni okunmuştur namaza gidiyorum dedi ben ezan saatlerini önceki vakti yetiştirebilmek için bakıyorum maalesef

Günün Esması El Aziz,94 adet zikir

EL-AZİZ
:İzzet,azamet,şeref ve onur shibi.Mağlup edilmeyen,edilmesi mümkün olmayan,daima galip gelen.kahreden,galebe çalan;sonsuz izzete shibi olan..Aynı zamanda sevgili,dost,çok nurlu,nadir….anlamına gelir ki,Allah’tan daha güzel dost ve daha candan sevgili olamaz.

Ebced değeri ve zikir saati:El-AZİZ,isminin zikri(94) adettir.Zikir saati Merih,Salıdır.

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
cyd86 cyd86
D Damlasakizlikazandibi

Öncelikli olarak hayatımızda bunu düzene sokarsak herşey düzene giriyor gibi geliyor ne kadar istiyorum desemde hep dilimde kalıyor bir türlü hayatımın odak noktası yapamadım inşallah Nego Nego gibi birgün yapabilirim dün öğlen yeni okunmuştur namaza gidiyorum dedi ben ezan saatlerini önceki vakti yetiştirebilmek için bakıyorum maalesef
Canım şu işi yapıp kılayım dersen hem o iş zor bitiyor hem içini sıkıntı basıyor.Önce namaz sonra iş de,bak gör o iş nasıl kolay bitiyor.Bunu defalarca tecrübe ettim,erteleyip işe dalınca gerçekten iş uzuyor.

Son düzenleme:
X