Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ula ben makarnayı yeni yemeye başladım mantıyı da evlendikten sonra ağzıma sürmezdim.
Makarna sevebilmek için özel sos bile uydurmuştum evlenmeden önce,benden hariç herkes bağımlısı olmuştu
Nasıl ya makarna nasıl yemez bi insan ya allah allah bende mantıyı yoğurtla yiyemiyorum

Ben haftalık düşünüyorum yemeği ona göre alışveriş yapıyorum yaptığım günde kurular varsa planımda ıslayıp hazırlıyorum.
Valla ben onu yapsam şu yemez bunu yapsam o yemez o yeni yendi şu yeni bitti derken yoruluyorum bütün hevesim gidiyor.2 çeşit çorba yapıyorum genelde oğlanların yediğiyle kızın yediği uymuyor

Valla ben onu yapsam şu yemez bunu yapsam o yemez o yeni yendi şu yeni bitti derken yoruluyorum bütün hevesim gidiyor.2 çeşit çorba yapıyorum genelde oğlanların yediğiyle kızın yediği uymuyor
Bizde de herkes başka yiyo napayım bezmiş dırumdayım bende musakka yapsam ufaklar patlıcansız yiyo biz patlıcanları öyle dengeliyoruz.

Pilavla yencekleri yiyolar şükür kuru bezelye falan

Enem bende yapıyım dedim ama benim eşim rejimde adam beni zayiflatamadi kendi girdi rejime bide incecik
İnşallah yapmamışsındır pertim çıktı çok yapayım dondurucuya atayım dedim 4 tepsi yaptım
Şu ruhlardan biri de benim
Mutfağı yeni topladım benim kız pizza yemedi ona makarna pişirdim azıcık bi süzgeç var yıkanacak yarın akşama arkadaşım gelecek eşim halı sahada olacak o da makarna aşığı ona da güzel bir makarna yaparım

Mıtfağı saat 4 gibi topladım gezmeye çıktım.

İyice bı terletsen kendini senin hastalığın üşütme sanki.
Evet üşüttüm geceleri. Bugün daha İyiym
Uyurken sırtına bi penye bez koy canım atlet değiştirmek zor geliyorsa terleyince gece onu cıkar at
Bu mantıklı denicem
M Musluk Suyu sabahki pişidesin sen hala gel buraya gel
Sorma ya canım çıktı Allahtan kovitten korkuyorum yarın bir daha çıkıcam dışarı hem korkup hem nasıl çıkıyorum anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…