Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aynen yorumlara katılıyorum o kadar cenin, domuz vs katkısı olan şey iyi de bu mu zararlı :olamaz: ben yeni kullanmaya başlamama rağmen faydasını görüyorum çok leke vardı yüzümde eşim de diyor bi aydınlandı yüzün diye. Tabii Apanın mı taşın mı etkisi ona da emin olamam:))

Apa kim ya sufatımızı beyazlatsın bende alıcam en kısa zamanda inş

Ödev yaptırıyorım negom bitsin uçucam hemen gırık belimle :))

Sonucu ne zaman görüşeceksiniz.Mr çok zor üç defa girdim,Allah sürekli girmek zorunda olanlara yardım etsin

E nabızdan takip edicen dediler bakıcam işte

Nego Nego Ben mutfakta bişey yapamadım sadece bi camını sildim karda çok kötü olmuştu diye.
Kiler dolabı yapılıyo onu bekliyorum onu yerleştirirken diğerlerinide yerleştirmiş olucam 2 haftaya gelmesini bekliyorum inşallah daha uzun sürmez.
Konserveler erzaklar ona geçicek diğer eşyalarda boş kalanlara dağıtılcak çok iş var yani.
Ama inşallah ona kadar fırını aspiratörü falan ayrıntılı yaparım.

Beş dk dir telefon arıyorum,her yere baktım😭😭😭meğer yatak odasına şarja takmışım😭😭😭
Nego Nego Bonus Bonus ben hızımı alamadım salon,balkon ve ödevler duruyor, bı saatlik daha başlattım😅

Eklentiler

• IMG_20210227_123338.jpg
    IMG_20210227_123338.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 26
İkinci yapılamayan maratondan bildiriyorum🙈 ilk maraton sonrası oyun sözüm vardı oğluma unutmuşum🙈 balkona bı su tutup WC ye çamaşır suyu döküp bıraktım oyunumu oynadım,şimdi lavaboyari yıkayıp dinlenme faslına geçeceğim.mumkunse iki saat hiçbir şey yapmak istemiyorum🙈sonrası hak kerim

Nego Nego yetiş imdadıma senden gaza geldim kaymakları biriktirdim 5 hafta oldu plastık kapta biriktirdim buzlukta şimdi ben bunu nasıl tereyağı yapacam. Buzluktan çıkarıp çözülmesini bekleyecekmiyim içine birşey koyacak mıyım en ince detayına kadar anlat bana lütfen yüzümü ak eyle hadi güzel Nego Nego m benim

X