Düzenli Evimiz & Hayatımız

Şurda izlemiştim. Kadına giydirmişler baya yorumlarda

Aynen yorumlara katılıyorum o kadar cenin, domuz vs katkısı olan şey iyi de bu mu zararlı :olamaz: ben yeni kullanmaya başlamama rağmen faydasını görüyorum çok leke vardı yüzümde eşim de diyor bi aydınlandı yüzün diye. Tabii Apanın mı taşın mı etkisi ona da emin olamam:))

Bugun bi iş yapmadım dün cok yorulmutm bide dün tetanoz aşısı oldum sabah sonrada kendimi çok yordum bugun acayip kolum ağrıdı şişti birazda zor kaldırıyorum kolumu. Rutin işler yaptım yemek bulasık falan işte dünden yıkanan çamasırı katladım, süt aldım yoğurt mayaladım mutfagım da toplu
Geçmiş olsun,keşke kolunu çok oynatmasaydın ağrın daha çok olur

S Suskunhanim Allah kolaylık versin tek büyütüyosan çocukları
Amin canım sağ olasın🥰
Allah yardımcın olsun canım zor hakikaten
Muhakkak her zorlukla bir kolaylık vardır🤗😉
Türk kahvesi canm. Bende önceden öyleydim de cocuktan sonra böyle oldum o uyudugu an bende dinlenme moduna girmek istiyorum zaten uyanıkken koştur koştur canım çıkıyor acayip hareketli bi cocuk
Tamam yapayım canım sağ olasın🤗
Ödev anlaşıldı efenim🤗🤗
Ve elimdeki keyif çayını yavaşça yere bırakıp maratona basliyorum😅iş yapma konusunda kararsızım bugün, iyi oldu😅 keyif kahvesi yaparım artık bı saat sonra🤩 12.30 da dönerim😅

Günaydın hanımlar
Evime oda kokusu almak istiyorum önerdiğiniz koku var mı?
Çok marka kullandım,en kalıcı febrezenkiler.Bambu oda kokularını da seviyorum özellikle banyo ve wc de çok etkili.Bim a101 de kiler uygun fiyatlı.
Yumoş da kullanmıştım,çoğu zamanda yumuşatıcıyı sulandırıp sprey şişeye koyuyorum o da iş görüyor

Bunun sabununu kullanıyorum cidden harika bir kokusu var eller mis gibi kokuyor.
images.jpeg.jpg

Amin canım sağ olasın🥰

Muhakkak her zorlukla bir kolaylık vardır🤗😉

Tamam yapayım canım sağ olasın🤗

Ödev anlaşıldı efenim🤗🤗

Ve elimdeki keyif çayını yavaşça yere bırakıp maratona basliyorum😅iş yapma konusunda kararsızım bugün, iyi oldu😅 keyif kahvesi yaparım artık bı saat sonra🤩 12.30 da dönerim😅
Bende kalkamadım son çayımı içip kalkıyorum sen devam et yetişirim😅

Ödev tamamdır canım 👍🏻

Çok iyi de çok kötü de sayılmaz canım dolap içlerini sildim sadece geri kalan hepsi duruyor 🙈

Bugün benim canlı ders günüm kahvaltı yapıp derse gireceğim
Kolay gelsin canım,benimde duruyor mutfağın çoğu🤣 yakın zamanda yaptım ya ondan heralde.

X