Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hepinize en içten merhabalar arkadaşlar, konuyla hem alakasız hem de alakalı, ben 5 yıl önce kapalı ameliyatla kist ve miyom aldırmak niyetiyle ameliyata girip, uyandığımda sezaryen dikişli buldum kendimi. Bu arada çocuğum yok! Miyom idrar keseme çok yakın olduğu için, doktor "efendi" açık ameliyatı uygun görmüş!!! Neyse olan oldu. Aradan 2 yıl geçti ve benim ağrılarım tekrar başladı. Son 3 yıldır toplam 12 doktora gitmişim, devlet ve özelde. Ne kadar para harcadığımı hesaplamadım. Bir sürü ilaç denediler ve çokça yan etkisini yaşadım, kurdeşen dahil! Son çözümleri; menopoza kadar ağrı kesici. 2. ameliyatı hiçbiri önermedi. Zaten ilk ameliyatımdan dolayı yapışıklık olduğu için bu sıkıntıyı yaşıyormuşum. Bu ameliyatı olan herkes bunu yaşarmış. E benim sürekli hiç kesilmeyen ağrım oluyor, ortalama günde 3 ağrı kesici ile yaşıyorum, eee böbreklere karaciğere neler oluyor bu arada? Yaşım 46. En az 10 yılım var menopoza! Doktorlardan umudu kesince duyduğum herşeyi denemeye başladım (şaman ayini dahil)
2 AY ÖNCE çocukluk arkadaşım bana bir bant tavsiye etti. Onun fibromiyalji ağrılarını bitirmiş. Ya bırak Allasen dedim, bi kağıt parçası bana ne yapabilir ki!!! Israr etti denedim. Bandı kullanmaya başladım. 8.GÜNDEN İTİBAREN AĞRI KESİCİ ALMIYORUM!!! ÇOK ŞÜKÜR AĞRIM YOK ARTIK :-) Hala almıyorum ama bandı kullanmaya dvm ediyorum.. Ağrılarım bitti ama sorunu tamamen çözmesi için kullanmaya dvm ediyorum.
Bundan başka annemde skolyoz vardı ( 30 yıllık bi illet! Omurgası S şeklinde, öne ve sola eğik duruyordu) Anneme de kullandım bandı. 13. gün annemin dik durduğunu BEN farkettim. Ayrıca dizlerine de yapıştırıyorum bandı, çünkü dizde sıvı kaybı vardı 2 kere enjeksiyon yaptılar, işe yaramadı, ameliyatla platin takacaklardı kabul etmedi. Ve şimdi artık diz ağrıları da bitti, her gün 1 saat rahatlıkla yürüyüş yapabiliyor. Ve gerçekten çok mutlu. Valla isteyen istediğini söylesin ama sistem hep küreselcilere çalışıyor ve ben bu sistemi yenmeye çalışıyorum. Ne doktorlara ne ilaçlara zerre güvenim kalmadı.
Ben bu bandı kullanmaya ve İNSAN olarak tavsiye etmeye dvm edicem, çünkü bu benim için bir MUCİZEDİR!!!
Ve ltf insanoğlu önyargılarını bi kenara bırakıp bu mucizeyi bi kere deneyimlesinler!!!
Youtube da yüzlerce video var bu bantla ilgili. Şeker hastalığı, ms, parkinson, bel ve boyun fıtığı, kas yırtılmaları, menisküs, migren, horlama, uyku düzensizliği, zayıflama bantları (4 ayda 30 kilo veren var) vs.. Aklınıza ne gelirse...
neymiş kız o bant kalp kırıklığına da iyi gelir mi diyecektim ama çabuk uçmuşsun :KK70:

Yönetim çalışıyor :KK70:

Bugün ödev maskeydi ama ben yine cuma gecesi hatırlatması yapim.
Salı-Cuma bakım gecesi yapıyoruz.

En başta maske cilt bakımı ve diğer bakımsız alanların hepsi.
Ben maske yapmıycam makineyle temizliycem 2 tur sonrada alovera sürücem

@samdan
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
M Musluk Suyu
@pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@Feslegen Kokulu Nane
@mavidelisiii
UcanSupurge UcanSupurge
@malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
@Limonsuzzcay
@nnnadal
Amazing family Amazing family
Birtekefem Birtekefem
@Brokilo
@Anka
S Suskunhanim
Bir suskun klasiği,yine iş işten geçtikten sonra gördüm😭 kızlar eşimden ayrı yaşıyorum, iki çocuğun tüm sorumluluğu bende,ev okul çocuklar derken yetişemiyorum bazen😔cumalari gücüm kalırsa yaparım bundan sonra kalmazsa cumartesiye artık😅
Tam sordum sen yazdın aynı anda 😊 Bende manikür yaptım, saçıma zeytinyağı sürdüm dus aldım. Şimdide burun bandı yapıştırdım kahve yapıp telvesini sürcem ilk defa deneyecem telve hic yapmadım iyi oluyor mu bilmiyorum
Filirltre kahve mi türk kahvesi mi ?
Ay bonus akşamdan beri kızım her şeye zırıl zırıl sinirlerimi bozdu tat bırakmadı her şeye ağlıyor derdini anlasam 🤦‍♀️
Kaç yaşında diye soracaktım ki gordum benimki de aynı, 3 dolacak bir ay sonra bir bagirmalar azarlamalar ki sorma😭
Beyazı mutlaka dene sıfır koku oluyor kokan sarısı zaten.

Kahveyi pişirip soğuyunca içine karbonatı karıştırıcam kavanoza koyucam bozulmuyormuş.
Duştan önce 2 dk ovalaya ovalaya sürüp öyle yıkanılıcak.
Pilingte yapmış olucak üstten üstten
Çok canım çekti😅 Filitre kahve yapacaktım ama türk kahvesi yapıp deneyeceğim birazdan😅
😀😀 Yok içim hepsini alıyor valla keske almasa ama kendim icin yapmaya üşeniyom valla peynir ekmek yer otururum heralde tek olsam😂 Ama yapınca da en cok ben yiyorum
Ayy ben canım ne isterse kalkıp yapıp yeme potansiyeline sahip bı insanım 😭😭
Ne zaman dışarı çıksak eve dönmek istemiyor eve girdiğinde Başlar ağlar ağlar sonra da her şeye inatlaşır. Dışarı çıkarmak istemiyorum burnumdan getiriyor

3 yaşında canım diş filan bitti şükür
Ne istediğini bilmez, su içerken bile yok o bardak değildi diye ağlar😭ama bu yeni oldu önce yoktu

Günaydın ❤
Mutlu haftasonları ❤

bdbff6c8f3f42943d5585b4d966b063b.jpg

Ay aynısı ya da su ister üstüne dökülmesin diye tam doldurmam bardağı kocaman istiyorum diye tutturur 😅
3 yaş annelerine sabırlar diliyoruz o zaman😂 gözler kıpkırmızı uyumayacam demeler, daha neler neler😅
Dün hava güzeldi dersim biter bitmez dışarı çıkardım,karnı da tok,başladı mi dışarda ben aciktim eve gidelim demeye😭 eskiden olsa çantama koyar yediririm,şimdi her yere dokunuyorlar maskelerini de indirmek istemiyorum
Ah ah geçecek bugünler de inşallah🥰sağlıkla sihhatle büyütelim de bugünleri de anlatıp güleriz artık😅
Günaydın ❤
Mutlu haftasonları ❤

Eki Görüntüle 2791313
Ay kahvemi yeni içtim ama görünce canım yine kahve istedi😭 günaydın🥰🥰 artık tiryakiyiz galiba🙊🙈:KK50::KK14::KK14:

3 yaş annelerine sabırlar diliyoruz o zaman😂 gözler kıpkırmızı uyumayacam demeler, daha neler neler😅
Dün hava güzeldi dersim biter bitmez dışarı çıkardım,karnı da tok,başladı mi dışarda ben aciktim eve gidelim demeye😭 eskiden olsa çantama koyar yediririm,şimdi her yere dokunuyorlar maskelerini de indirmek istemiyorum
Ah ah geçecek bugünler de inşallah🥰sağlıkla sihhatle büyütelim de bugünleri de anlatıp güleriz artık😅

Ay kahvemi yeni içtim ama görünce canım yine kahve istedi😭 günaydın🥰🥰 artık tiryakiyiz galiba🙊🙈:KK50::KK14::KK14:
Allah yardımcın olsun canım zor hakikaten

Bir suskun klasiği,yine iş işten geçtikten sonra gördüm😭 kızlar eşimden ayrı yaşıyorum, iki çocuğun tüm sorumluluğu bende,ev okul çocuklar derken yetişemiyorum bazen😔cumalari gücüm kalırsa yaparım bundan sonra kalmazsa cumartesiye artık😅

Filirltre kahve mi türk kahvesi mi ?

Kaç yaşında diye soracaktım ki gordum benimki de aynı, 3 dolacak bir ay sonra bir bagirmalar azarlamalar ki sorma😭

Çok canım çekti😅 Filitre kahve yapacaktım ama türk kahvesi yapıp deneyeceğim birazdan😅

Ayy ben canım ne isterse kalkıp yapıp yeme potansiyeline sahip bı insanım 😭😭

Ne istediğini bilmez, su içerken bile yok o bardak değildi diye ağlar😭ama bu yeni oldu önce yoktu
Türk kahvesi canm. Bende önceden öyleydim de cocuktan sonra böyle oldum o uyudugu an bende dinlenme moduna girmek istiyorum zaten uyanıkken koştur koştur canım çıkıyor acayip hareketli bi cocuk

X