Düzenli Evimiz & Hayatımız

neymiş kız o bant kalp kırıklığına da iyi gelir mi diyecektim ama çabuk uçmuşsun

Yönetim çalışıyor

Bir suskun klasiği,yine iş işten geçtikten sonra gördüm kızlar eşimden ayrı yaşıyorum, iki çocuğun tüm sorumluluğu bende,ev okul çocuklar derken yetişemiyorum bazencumalari gücüm kalırsa yaparım bundan sonra kalmazsa cumartesiye artık
Filirltre kahve mi türk kahvesi mi ?
Ay bonus akşamdan beri kızım her şeye zırıl zırıl sinirlerimi bozdu tat bırakmadı her şeye ağlıyor derdini anlasam
Kaç yaşında diye soracaktım ki gordum benimki de aynı, 3 dolacak bir ay sonra bir bagirmalar azarlamalar ki sorma
Çok canım çekti Filitre kahve yapacaktım ama türk kahvesi yapıp deneyeceğim birazdan
Yok içim hepsini alıyor valla keske almasa ama kendim icin yapmaya üşeniyom valla peynir ekmek yer otururum heralde tek olsam Ama yapınca da en cok ben yiyorum
Ayy ben canım ne isterse kalkıp yapıp yeme potansiyeline sahip bı insanım
Ne istediğini bilmez, su içerken bile yok o bardak değildi diye ağlarama bu yeni oldu önce yoktu

Ay aynısı ya da su ister üstüne dökülmesin diye tam doldurmam bardağı kocaman istiyorum diye tutturur
3 yaş annelerine sabırlar diliyoruz o zaman gözler kıpkırmızı uyumayacam demeler, daha neler neler
Dün hava güzeldi dersim biter bitmez dışarı çıkardım,karnı da tok,başladı mi dışarda ben aciktim eve gidelim demeye eskiden olsa çantama koyar yediririm,şimdi her yere dokunuyorlar maskelerini de indirmek istemiyorum
Ah ah geçecek bugünler de inşallahsağlıkla sihhatle büyütelim de bugünleri de anlatıp güleriz artık
Günaydın ❤
Mutlu haftasonları ❤

Eki Görüntüle 2791313
Ay kahvemi yeni içtim ama görünce canım yine kahve istedi günaydın artık tiryakiyiz galiba

Allah yardımcın olsun canım zor hakikaten

Türk kahvesi canm. Bende önceden öyleydim de cocuktan sonra böyle oldum o uyudugu an bende dinlenme moduna girmek istiyorum zaten uyanıkken koştur koştur canım çıkıyor acayip hareketli bi cocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…