Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aaa benimki de 2 yaşında bu 2018liler bi tuhaf oldular bence jenerasyon ilerledikçe değişik değişik huylar çıkıyor :KK70:
Benimkide 2019 Nisan doğumlu o da aynı tüm gün peşinde gezmekten canım çıkıyor acaba oğlanlarda bu kadar fenamıydı diye düşünüyorum biraz daha sabredecez sonra bizde bu günleri unutacaz inşallah Allah onlara sağlık bizede sabır versin

Benimkide 2019 Nisan doğumlu o da aynı tüm gün peşinde gezmekten canım çıkıyor acaba oğlanlarda bu kadar fenamıydı diye düşünüyorum biraz daha sabredecez sonra bizde bu günleri unutacaz inşallah Allah onlara sağlık bizede sabır versin
Bende oğlan çocukları fena diye kendimi avutuyordum 🤦 benim kız hiç böyle değildi :) aminnn inşallah 🤲

Bende oğlan çocukları fena diye kendimi avutuyordum 🤦 benim kız hiç böyle değildi :) aminnn inşallah 🤲
Bu işin cinsiyeti yok ya bazı çocukların enerjisi fazla geliyor çocuklarada bahane yok 4 duvar arasında ne yapacağını şaşırıyorlar benim ilk oğlumda çok hareketliydi ama o zaman tek uğraşım oydu sıkıldığını hissedince alıp dışarı çıkarıyorum bol bol yürütüp parkta oynatıyordum eve gelince banyo yaptırıyordum pert olmuş bir şekilde sızıyordu bende işime bakıyordum şimdi hiç işim bitmiyor 3 çocuk tüm gün evin içinde zıvanadan çıkıyorlar

Bu işin cinsiyeti yok ya bazı çocukların enerjisi fazla geliyor çocuklarada bahane yok 4 duvar arasında ne yapacağını şaşırıyorlar benim ilk oğlumda çok hareketliydi ama o zaman tek uğraşım oydu sıkıldığını hissedince alıp dışarı çıkarıyorum bol bol yürütüp parkta oynatıyordum eve gelince banyo yaptırıyordum pert olmuş bir şekilde sızıyordu bende işime bakıyordum şimdi hiç işim bitmiyor 3 çocuk tüm gün evin içinde zıvanadan çıkıyorlar
Doğru valla dört duvar arasında bize çatiyorlar Allah cümlemizin yardımcısı olsun 🤲

Kızlar benim mutfakta kapaklar renk değiştirdi zaman içinde nedense. Böyle bakınca kirli gibi duruyor sararmış gibi ama aslında değil renkleri öyle oldu :-)

bi de çeşmeye yakın askı sepet taktırayım diyorum nasıl olur sizce. Deterjanlık bulaşık bezi falan koymaya 🤔
Halı kullanmıyor musun canım

Günaydın, hayırlı cumalar.Çiçekler açsın gönlünüzde💜
3c7972f855981988b5eda27f2e6a0b66.jpg

Nego Nego çabuk pes ettin yaa bu gün hiç mutfağımı sormadın :KK70: :KK70: neyse ben söyliyim topladım makinemi çalıştırdım. Bitsin elde yıkadıklarımla makineyi yerleştirir yatarım inşallah 🤗

Benim görev tamam iyi geceler 🤗🤗
Eline sağlık,dün nego yorgun hissediyordu ondan😅
Kızlar benim mutfakta kapaklar renk değiştirdi zaman içinde nedense. Böyle bakınca kirli gibi duruyor sararmış gibi ama aslında değil renkleri öyle oldu :-)

bi de çeşmeye yakın askı sepet taktırayım diyorum nasıl olur sizce. Deterjanlık bulaşık bezi falan koymaya 🤔
Ben dolabın iç tarafa plastik olanlardan astım,ona koyuyorum ama sen günlük bulaşık dererjanı için diyorsun,güzel olur bence.

Günaydın hanimlar❤
Dün hicbi sey yapmadim desem yeridir sadece mutfagi topladim gece uyumadan.

Bugün yapacaklarim;
Camasir katlicam
Yemeğe ekleme yapcam
Ders caliscam
Spor yapcam
Toz alsam iyi olur da su an hic enerjim yok duruma göre bakarim:KK51:

Günaydın hanimlar❤
Dün hicbi sey yapmadim desem yeridir sadece mutfagi topladim gece uyumadan.

Bugün yapacaklarim;
Camasir katlicam
Yemeğe ekleme yapcam
Ders caliscam
Spor yapcam
Toz alsam iyi olur da su an hic enerjim yok duruma göre bakarim:KK51:
Sesinin çıkmamasından anladım😄

Sesinin çıkmamasından anladım😄
Çocuklar yaramazlik yapinca sesi cikmaz aha bu yine bi haltlar yedi kesin dersin evde ararsin ve yerlere kirilmis yumurtalar unlar sekerler bulursunya iste o cocuk benim:KK70:
Benimde hiç enerjim yok bugün,dün dışarı çıktım hala kendime gelemedim.
Dolunay geliyor,retrosu tutulması bitmiyor :rolleyes:
Ayy yine mi geliyo :olamaz:ama yani:KK70:

X