Düzenli Evimiz & Hayatımız

Vay be ne eşler var ben hiç görmedim eşim evdeyse evin dingili kayıyor haftasonu günleri o evdeyken ben bile iş yapamıyorum günlükleri yapsam yetiyor
Normalde biz de öyleyiz de bu ara fizik tedaviye de gidiyorum gündüz de işler yoğun hiç vaktim olmuyo. Temiz ev istiyosa mecbur yapcak 😄 hakkını yemeyeyim salon süpürmek ve cam silmek genel olarak evlendiğimizden beri onda ama bu ara daha çok üstlendi sağolsun. Sen de şunu yap falan görev ver o zaman yapar belkii

Kızlar benim mutfakta kapaklar renk değiştirdi zaman içinde nedense. Böyle bakınca kirli gibi duruyor sararmış gibi ama aslında değil renkleri öyle oldu :-)

bi de çeşmeye yakın askı sepet taktırayım diyorum nasıl olur sizce. Deterjanlık bulaşık bezi falan koymaya 🤔
Şu metal sepetlerden mi diyosun? Ben çok heves ettim taktım da temizliği zor oluyo girinti çıkıntı çok olduğu için tabi ben saf ocağa yakın taktım yağ sıçrıyo o sorunum var. Uzağa güzel olur bence güzel hava katıyo 🤩

Şu metal sepetlerden mi diyosun? Ben çok heves ettim taktım da temizliği zor oluyo girinti çıkıntı çok olduğu için tabi ben saf ocağa yakın taktım yağ sıçrıyo o sorunum var. Uzağa güzel olur bence güzel hava katıyo 🤩
Aynen canım onlardan. Baharat mı koydun sen. Deterjan koyacağım ben. Tezgah boş olsun istiyorum bulaşıklıkğı da bazen kaldırıyorum bazen koyuyorum. :)) tezgah kaplamak meşhur oldu şimdi tezgahı falan kaplayasım var ama eşimi ikna edemedim :KK70:

Aynen canım onlardan. Baharat mı koydun sen. Deterjan koyacağım ben. Tezgah boş olsun istiyorum bulaşıklıkğı da bazen kaldırıyorum bazen koyuyorum. :)) tezgah kaplamak meşhur oldu şimdi tezgahı falan kaplayasım var ama eşimi ikna edemedim :KK70:
Ben çiçek koydum 🙊 resmini atayım sana özelden. Ben deterjanları dolap içine koyuyorum ben de sevmiyorum tezgahta kalabalık ama bendeki sepet küçük deterjan sığacak gibi değil. Ben de tezgahı değil de dolaplarımı boyamak ya da kaplamak istiyorum 😄 eşler aynı kafada sanırım 😂

Ben çiçek koydum 🙊 resmini atayım sana özelden. Ben deterjanları dolap içine koyuyorum ben de sevmiyorum tezgahta kalabalık ama bendeki sepet küçük deterjan sığacak gibi değil. Ben de tezgahı değil de dolaplarımı boyamak ya da kaplamak istiyorum 😄 eşler aynı kafada sanırım 😂
Bekliyorum 😍😍😍 deterjan dediğim pompalı küçük şık bişey bidon koymicam :KK70:

Sen de ona hafif canını yakcak gibi bişi atsan canı acıyınca bırakır mı acaba? Benim yeğende avuç avuç saçlarımızı yoluyodu ben de onunkini biraz acıtınca bida bana yapmamıştı 😄
Terlik bile fırlattım yok olmuyor 🤦saç yolmada var bunda ısırma çırmık herşey

Terlik bile fırlattım yok olmuyor 🤦saç yolmada var bunda ısırma çırmık herşey
Oyy fena yapar çocuk olunca bişey de denmiyo tabi bırakır inşallah tez vakitte 😔 benim çocuk yok ama köpecik arada oynarken çiziyo bizi lafta anlamıyo sağolsun ben ömrü boyu çekcem gibi 😂

Oyy fena yapar çocuk olunca bişey de denmiyo tabi bırakır inşallah tez vakitte 😔 benim çocuk yok ama köpecik arada oynarken çiziyo bizi lafta anlamıyo sağolsun ben ömrü boyu çekcem gibi 😂
İnşallah bırakır canım senin kızını biliyorum o istemeden yapardir önceden görüyordum şimdi görmez oldum :KK61:

X