Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sen ne ettin tüm kozmetik dünyasını 1 saatte suratına mı sürücen bacım. çok pardon da biz yımırtayı bakımların kralı olarak gören kişileriz.
Ben bakım gecesine diş fırçalama ile katılıyorum. Rutin tek bakımım her gece sekmez

Maske hariç diğerlerini mümkün olduğunca düzenli yapıyorum. Malum 35 geçtim artık

Çok geçmiş olsun kiminin ciğerlerine iniyor o da hasar veriyor inşallah geçici bir şeydir

Evet mutfak perdem 40 derecede yıkamıştım. Ama çok büyük değildi,salon perdeleri büyük baştan başa perde. Korkuyorum onları yıkamaya

Evet mutfak perdem 40 derecede yıkamıştım. Ama çok büyük değildi,salon perdeleri büyük baştan başa perde. Korkuyorum onları yıkamaya
Salon perdelerin biri 4 metre biri 4 metre katlayıp atıyorum makineye perde programına. O da 30 da yıkıyor 400 de sıkıyor. Kırışmıyır

30 da denersin en düşük devirde baya ıslağa yakın asarsın farkeder belki.

Çok büyük perdeye bişey diyemiycem yengemin vardı bir duvar perdesi hiç sıkms yaptırmıyodu ıslak asıyoduk altına leğen koyuyoduk suyu süzülürken ağırlık yapıyodu açıyodu perdeyi.
Eziyet gibi tabi ıslak asmak. Kestirdi kurtuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…