Düzenli Evimiz & Hayatımız

Öksürüğüme kesin çözüm söyleyene benden madalya
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve tarifime geçiyorum.
Doğru tarif için linkini attım canım direk umarım faydalı olur çoluk çocuk bunu yiyoruz yapıp. Etki ediyor hemen

3 gündür bakımsızlıktan ölüyordum bugün bir banyo yaptım elim yüzüm açıldı valla
Allah razı olsun sayende maske de yaparım yatmadan oohh 3 günün acısını çıkartmış olurum

Nazik davetin icin tesekkur ederim canim
Dünden beri hafif hafif öksürük var,bronşitli günlerim gibi olmaya başladı,tırsıyorum
Hatmi çiçeği vardı onu mu içsem,zencefil zerdeçallı bal yedim

Ayy canim koronadan sonra ablamda da kaldı ya hatta o bayagı kötü su an doktora gitti nodül var cigerlerinde demişler. Genelde virüs gecirenlerde bu sekilde olabiliyomus.
Çok kötüysen git bi doktora ihmal etme

Yettim durun pasta börek le uğraşıyordum. Ben yımırta mi sürsem yine napsam ki

Misafirlerim var. Geç kalkarlar bende yatarım. Beni bırakın siz devam edin

Kırışıklık için etki etmez mi diyorsun.

Allah şifa versin canım kızım 2 yaşından küçükken öksürük şurubu vermezlerdi ben de cevizin iç zarı akciğere benziyor bir tutam kadar yarım çay bardağı suyla bir dakika kaynatıp İçine azıcık pekmez katıp içirirdim o zamandan beri ceviz zarını hiç atmam toplarım

Ben gideyim de yüzümü yıkayıp sonra beyaz kil maskesi yapayım. Peşinden cadı fındıklı toniğimle cildimi silip üzerine hyloridik asit sürüp en son kremleyip bitireyim. Yatmadan önce de kaş kirpik bakım yağımı süreyim

Bende burda yımırta mi sürsem maya mi sürsem diye düşünüyum

Git lan burdan nerden çağırdım
Biz anaca yumurtayı çırpıyoruz sen 6 adımda napıyosum gleopatramı olacan başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…