Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nego Nego dün maratondan sonra yaptıklarımı da ekliyeyim hemen😅

🦾3te maraton bitti, namaz kitapkahvesonra akşam yemeğini
🦾hazırladım biraz daha kitap okudum kızım uyanmamisti
🦾Yemek yedik bulasiklari topladım
🦾Oğlumla ödev yaptim
🦾Bir saat spor yaptım saat 11 oldu
🦾Çocuklara lcw dan bı şeyler baktım internetten ama saat 12 olunca sipariş vermeden bıraktım,hala sepettelerse birazdan alırım

🦾Sabah için patates başlamıştım bulaşık yıkarken, börek içi hazırlayıp hamur yoğurdum bire az kala da uyudum🙈
🦾Şimdi de bazlama,gözleme yapacağım haydi gelin🥰

Adaçayı olabilir bilemiyorum canım. Ben yaparsam üzerlik veya adaçayı yakardım :KK70:

Yok canım eczaneden rastgele aldım
Tamam canım benim teşekkür ederim🥰
Portakalin içindekiler adaçayı canım bende de var caytabaginda yakayım dedim heralde az attım hiç yanmadı bende beceremedim diye düşünüp kaldırdım
Portakal ile kokusu karışınca nasıl bir şey çıkıyor acaba🙈 teşekkür ederim canım🥰

Günaydın kızlar nasılsınız ☺️
Elbette negom 😄 hatta çöpleri boşalttım
Sıvı sabunluğu doldurdum
Bulaşık makinasını çalıştırdım öyle yattım :sampiyon: :KK70:
Evet canım benim dün akşam doğumum oldu çok şükür şuan daha yeni.giriyorum siteye
Gözün aydın olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşAllah 🤲🏻🤗☺️
Bi mutfağım bile yok :KK14:
Hala otelde misin canım?

Dikkatimi çekti sormadan edemedim 😂Lavabonun hemen yanında Ocak zor olmuyor mu :KK57:
hem de nasıl hangi psikoloji ve mantıkla böyle planlıyorlar ki. inanılmaz zor. bu evde tek sevmediğim şey. ama kiracıyız biz şu an. bence mutfak planını kadınlar yapmalı. bende orayı daha kullanışlı hale getirmek için ocak üstü koruyucu almayı düşünüyorum. ikili yada tek parça Ayla- Ayla-

şunlardan ikili yada tekli ama kullanışlı olur mu başıma daha da iş çıkarır mı bilemedim?
Screenshot_2021-02-21-12-11-21.png

X