Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sorun belkide tek kitap okumaya çalışmamdadır 😃 kürküne tükürdüğüm madonnayı okuyodum sözde
Beğenmedin mi türk klasik ilk okuduğum dokuzuncu haticeye koyusuydu ve bence çok basit ve güzeldi sonra huzur okudum ahmet hamdinin o günden sonra bur daha ahmet hamdi okumadım demek istediğim eğer beğenmediysen ya zamanı değildir ya zamanı geçmiştir başka kitaba geç en iyisi

Kürkürmü çıkarayım hele sen dur
Kaç sayfa okudun😌
Doğan Cüceloğlu /İçimizde ki çocuk 100.sayfadayım
İskender Pala /Mihmandar 200.sayfadayım.Mihmandar akıp gidiyor yine İskender Pala 💜
İçimizdeki çocuğu sindire sindire yavaş okuyorum,kafa dolu olunca tekrar tekrar okumak zorunda kalıyorum,tez canlılığıma dokunuyor🤣
Bende sevmiyorum kokuyu ama sonunda Ajda Pekkan dan genç olmak var 😌
Ajda gibi olmamayı tercih ediyorum Zeynep🤣
Nego Nego ben tembellikten gelemiyorum. 😂
Bahane yok bam bam bam:KK53:
Süt pişene kadar yasini okudum bonusun annesi için negonun babası için kabul olur inşallah 🤲
Eşimi cuma için kaldırdım gelirken pazar alışverişi de yapicak
Çocukları doyurdum ufaklığı uyuttum kızı banyo yaptırdım
Şimdi eşim gelene kadar buzdolabını silmeye gidiyorum :KK55:
Allah razı olsun canım,be güzel insanlar kazandım💜💜💜
İlaçtan sonra kalktım dünden yemeğim vardı çocukları yedirdim

Mutfağı topladım makineyi çalıştırdım.
Şu an karamelli tavuk göğsü yapıyorum muhtemelen gece maske sıfatımdayken yiyeceğim
Sen hanımellerin şu beyaz çikolatalı limonlu bisküvisini yedin mi? Çok güzel hacı ben yedim🤣
Dün çikolata ve ne zamandırda o bisküviyi sayıklıyorum,eve de abur cubur girmiyor daha,nasıl kıvrandım dün.Eşim bir geldi elinde bunlar😲 bak dedim ayağını denk al ne hissetsem telepatik olarak sana yolluyorum🤣🤣

Selam kızlar 🙋‍♀️ Nasılsınız 🤗🤗
Sabahtan bi gazla balkon yıkayayım dedim sonra da camları silecektim güya mutfağı yıkadım oturma odasına geçtim çocuklar da peşimden çıkmış biz de yıkayacağız diye öylece kaldı. Başka da bişey yapamadım. 🤪🤪 40 yılda 1 balkon yıkamışım gelip size de anlatayım dedim 😅😅

Buzdolabını sildim
Tüm evi süpürdum makinaya çamaşırı attım deterjan almaya gittim yumuşatıcı li fıs fısı görünce toz almaya geçtim
Sonrada diyorum neden çalışmadi makina elektrik mi gitti 🤦
Makinayı da çalıştırdım çıktı astım WC çöpünü çıkardım dezenfekte ettim
Alınanları yerleştirdim
Şimdi ufaklık uyandı onu doyurcam
Daha ödevi yapicam gidiyorum :)) ödev neydi unuttum ya ben o_O

Maratonu ağız tadıyla yapamadım bugün üzerinde çalıştığım proje hayata geçti doğum sancısı gibi bir süreç olduğundan sürekli arayıp durdular şu bu diye çok şükür hakkıyla doğdu 😄

Yaptığım işler
🐞 Alezi diktim, çarşaf değiştirip yatağı düzelttim
🐞 Mutfak dolaplarını dıştan sildim
🐞 Ocağı, aspiratörü ve tezgahı sildim.
🐞 Mutfağa süpürge ve vileda yaptım.
🐞 Koridora süpürge tuttum.
🐞 Bulaşık Mak doldurup açtım

Yapmayı planladıklarım (inşallah)
🤩 Salona süpürge takmak
🤩 Oturma odasının camını silmek
🤩 Misafir tuvaletini temizlemek (detaylı olarak)
🤩 Viledayı temizlemek
WC ve vileda işini yapabildi sadece. Cam geçmiş olsun ptesine kaldı. Salonu da yarın hallederim artık.

Mutfağı topluyorum 15 dk süre verim kendime

15 da topluyodu ki dolap bi an kirli geldi raflarını sildim yerleştirdim.
Bulaşık makinesini boşalttım kirlileri koydum yıkancakları yıkadım.
Kuruttuğum ekmekleri çektim robottan kavonoza koydum
Meyveleri boşalttım balkona
Eşim yemek yememişti oda yedi onlarıda topladım
Namazım gecikti yıkananlar kaldırılcak

Aloe vera jelini direk sürsek oluyomu biliyomusun?

Büyük bi tane vardı da yaprakları kötüleşmişti ayırdık ama sağlam içleri ziyan olsun istemiyorum
Ben sürüyorum bana bişey yapmıyo ama her cilde iyi gelmiyo kızartıyo bazılarını dirseğin iç kısmına ince deriye azcık bi sürüp denesene kızarmazsan olur 🤩

Kızartıyo dediğin bu mu acaba

Screenshot_20210212-200411_YouTube.jpg

X