Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bonus Bonus un kitabı varmış. Gel biz iş yapalım bizim evimiz misler gibi olsun:temizlik::KK70:
images

Harikasın ya valla bende bildirimleri görünce gözlerim ışıldadı aha dedim bilen birileri var :KK70:
Ah benim masum kekim :KK14: :KK70:
Şaka bi yana ekmeği kesip mekik ve sporla düzeliyor. Ama işte ben ekmeği kesemiyorum🙈 sporu da bıraktım malesef 🙁
Ama göbekten gidip göğüsler dolgunlaşır mı bilemiyorum. Sen fazla hayal kurma bu konuda en iyisi😄

Kahvaltı bulaşıklarınıda koydum makineyi çalıştırdım
Çamaşır hazırladım 1 makina çalıştırdım
Çocukların odaya girdim bitmek bilmedi sinir krizi geçirttiler bana 3 gün odalarını toplamadım beşiğin altından kararmış elma bile buldum heryere çorap atmışlar ancak topladım birazdan süpürgeyle girecem

Dönüşüm inşaallah muhteşem olacak:KK37:
Görüyorum ki nanevi atmosfer hakim sayfaya.Düzenli evimiz& hayatımız dedik madem,e eskiden manevi ödevler de olurdu yapmak isteyenler için.Yeniden neden olmasın:KK68:
Yeni yıl başlayınca niyet ettiğim ama şubat ayına kalan manevi planımı deftere yazmıştım.Haftalık gözümde büyüyecek hedefler yerine aylık küçük planlar yaptım bu sefer.
Çok güzel çook😍😍

Dönüşüm inşaallah muhteşem olacak:KK37:
Görüyorum ki nanevi atmosfer hakim sayfaya.Düzenli evimiz& hayatımız dedik madem,e eskiden manevi ödevler de olurdu yapmak isteyenler için.Yeniden neden olmasın:KK68:
Yeni yıl başlayınca niyet ettiğim ama şubat ayına kalan manevi planımı deftere yazmıştım.Haftalık gözümde büyüyecek hedefler yerine aylık küçük planlar yaptım bu sefer.
Çok güzel çook😍😍
Etiket yapmamışım,alıştım tabi rahata :KK53:
Bu arada ben yokken uğramayan arkadaşlar,ben dönünce liste revize olacak.
kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii mavidelisiii
Mehfam Mehfam