Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ayy ayni seyi ben de sürekli yasiyorum. Aslinda esyalari cok azaltasim var da.

Kuzucum o dolapta yer kaplayan şey o kapladığı süre içinde bir başkasını işine yaradıkça senin sadaka pointler cepte olucak önce bunu düşün.

Maddi zorlukları çocukken gençken ya da hali hazırda görenler kolay bişey atamazlar kendimden biliyorum.
Zaten herşeyi de atmamak lazım.

Sen ver lazım olursa alırım de. Yeterki Rabbim hayırlı imkan versin alınır.

Veren el alan elden hayırlıdır hadisini hatırla. Gereksiz eşyanın fazla yığılı dolapların kötü bir manevi etkisi var cansız eşya deme. Her eşyanın kapladığı bir alan yaydığı bir enerji var.

Üç aylar geliyor ona hazırla kendini. Üç aylar gelirken temizlik yapıp arınmak çok iyiymiş her anlamda.

Bu mesajını saklayıp sık sık okumak istiyorum
İnşAllah bu defa yapabilirim bonusum çok sağol

Palerium avm belki de şu Lalapaşa camii yakınındaki üç tane avm var şu an epey olmuş galiba mezun olalı
Of of of bayıldım dün kapının önündeki ayakkabıları kaldırırken kendi kendime dedim ayakkabılık nasıl kirlenmiş diye o zaman bugün dış kapıdaki ayakkabılığı ve dış kapıyı silme vakti

Merhabalaaaar,

Dış kapı silme görevini aldiim ve maratona cikiyorummm var mı gelen :)))

Bu mesajını saklayıp sık sık okumak istiyorum
İnşAllah bu defa yapabilirim bonusum çok sağol

Yaparsın canım benim. Kötüyü hatırlatmak değilde sen farket bunu başar diye diyorum.
Bak annemin dolabı hala duruyor limonsuzum öylece duruyor bazı şeylerini ben giyiyorum.

Yaparsın canım benim. Kötüyü hatırlatmak değilde sen farket bunu başar diye diyorum.
Bak annemin dolabı hala duruyor limonsuzum öylece duruyor bazı şeylerini ben giyiyorum.
İstemeden üzdüm seni hakkını helal et
Bugün başlıycam inşAllah bonusum. Yarın sabah sana yazıcam

Aldım gidiyorum dış kapı artık çok kolay siliniyor dezenfektani sık sık sonra bezle sil için rahat ediyor hafi ben kaçtım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…