Düzenli Evimiz & Hayatımız

Nego Nego
umm
Etiket manyağı ettiğin için sağol canım,kuzuuum bidenem.Bende sana çok kalppp💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜

Selamlar.Çok şükür iyiyim,merak edildiğimi biliyorum,sıkıntım yok tam tersi huzur doluyum.Kafam rahatladı,zamanımın önemli bir kısmı bana kaldı.Bool kitap okudum ve işleme yaptım.Çok mesudum😌😌
Merak eden dostlara yürekten sevgiler💜💜
Hasetlikten merak edenlere,kalplerinin ekmeğini yemeleri temennisi ile,Allah tuzakları,gizli dönen oyunları bozar :KK51::KK51::KK53::KK53:

Mantı bitti öğle yemeği yendi balkon düzenlendi namazı kılıp kütüphaneye çıkacağım çıkarken dış kapıyı siler öyle çıkarım 😘

Selamlar.Çok şükür iyiyim,merak edildiğimi biliyorum,sıkıntım yok tam tersi huzur doluyum.Kafam rahatladı,zamanımın önemli bir kısmı bana kaldı.Bool kitap okudum ve işleme yaptım.Çok mesudum😌😌
Merak eden dostlara yürekten sevgiler💜💜
Hasetlikten merak edenlere,kalplerinin ekmeğini yemeleri temennisi ile,Allah tuzakları,gizli dönen oyunları bozar :KK51::KK51::KK53::KK53:
Herzamn ki gibi süpersin canım benim :eğlence::KK70:

Dün eşim ayakkabılığı temizlemişti sağolsun yani ayakkabılara boya falan yapmıştı
Dış kapıyı da bugün ben silerim inşallah 😊😊

Balkonda çekirge var :/ cumartesi günü balkonu yıkarken farkettim. Palet var balkonda arasına saklanmış. Şimdi hava alsın diye balkon kapısını açarken üzerime zıplıyordu :/ şuan balkon terliğinin içinde :/ yuva mı yaptı acaba palete. İnternetten baktım yuva nereye yapar diye bulamadım. Tahtalara yuva yapar mı? Bilen var mı?

Balkonda çekirge var :/ cumartesi günü balkonu yıkarken farkettim. Palet var balkonda arasına saklanmış. Şimdi hava alsın diye balkon kapısını açarken üzerime zıplıyordu :/ şuan balkon terliğinin içinde :/ yuva mı yaptı acaba palete. İnternetten baktım yuva nereye yapar diye bulamadım. Tahtalara yuva yapar mı? Bilen var mı?

Hiç bilmiyorum kuzum ya netten bak bakalım

✔️Evi,yatakları topladım
✔️Bayat ekmek vardı ziyan olmasın diye tost yaptım kahvaltıya makineyi temizledim kaldırdım
✔️Bulaşık makinesini boşalttım, yenileri dizdim, elde yıkanacakları yıkadım
✔️Kapının önündeki paspasları, çöp kovalarını, ayakkabılığın raf örtülerini yıkadım
✔️Ayakkabılığı ve ayakkabıları sildim
✔️paspaslar, örtüler kuruyunca hepsini geri yerleştirdim
✔️Dış kapıyı sildim
✔️Toz alırsam da iyi olur aslında

Köyde büyümüş biri olarak hiç çekirge yuvası görmedim canım sanmıyorum yuva yaptığını çekirgelerin yuva anlayışı olduğunu da sanmıyorum ehli keyf gezip duruyorlar bence balkonun kapalıysa sıcak diye oraya sığınmıştır belki

Kayınvalidem kahvaltıya geldi.
O gelmeden salon mutfak ve koridora süpürge taktım. Kahvaltı ettik az oturduk kalktı.
Daha sonra yaptıklarım.
🐞 Kişisel bakım
🐞 Bulaşıkları yıkadım
🐞 Makinaya çamaşır attım atmaz olaydım. Yumuşatıcı yerlere döküldü üstüm banyo paspasım rezil oldu birde banyo paspası yılıycam şimdi. Hem ona üzüldüm hemde dolu kutu yumuşatıcı israf oldu.
🐞 Çöpleri çıkardım. Mutfağın çöp kovası o temizledim.
Şimdi markete gideceğim geldiğimde dünya işim var birde yemek var. Hızlı bir maraton yapıp sonucu yazarım

Köyde büyümüş biri olarak hiç çekirge yuvası görmedim canım sanmıyorum yuva yaptığını çekirgelerin yuva anlayışı olduğunu da sanmıyorum ehli keyf gezip duruyorlar bence balkonun kapalıysa sıcak diye oraya sığınmıştır belki
Ayyy iyi bari. Balkon kapalı değilde paletşn arasına saklanmış duruyor orda. İnş gider

✔️Evi,yatakları topladım
✔️Bayat ekmek vardı ziyan olmasın diye tost yaptım kahvaltıya makineyi temizledim kaldırdım
✔️Bulaşık makinesini boşalttım, yenileri dizdim, elde yıkanacakları yıkadım
✔️Kapının önündeki paspasları, çöp kovalarını, ayakkabılığın raf örtülerini yıkadım
✔️Ayakkabılığı ve ayakkabıları sildim
✔️paspaslar, örtüler kuruyunca hepsini geri yerleştirdim
✔️Dış kapıyı sildim
✔️Sabah çamaşır toplayıp, katlayıp, yerleştirmiştim
✔️Mutfak dolaplarının, beyaz eşyaların yüzünü sildim
✔️Davlumbazı, mikrodalgayı temizledim
✔️Toz aldım

X