Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın cümleten
Yapacaklarimi yazip cikayim halledeyim isleri hemen insallah❤

Yemek(ezogelin çorba, nohut, sade bulgur pilavi)
Ders
Spor
Çamasir katlama
Camasir yıkama asma
Tuvalet banyolari temizleme
Kaş bıyık halletme
Namazları kaçırmadan kılma+Kuran okuma
Belki alisverise cikarim yurumus olurum

Yarın da toz alip evi süpürürüm.

Günaydın cüvcüv namazları kaçırma konusunda bende sıkıntılıyım kıldıkça buraya yaz istersen örnek olur banada bende yazarım

Selamlar kızlaarr
Bende dün ütümü yapmıştım
ve birkaç sökük vardı onalrı diktim
yürüyüş yaptım 35 dk
çamaşır astım
dün öylece gün bitti :)

Bugün neler yapıcam
Evi süpürücem
Toz alıp silicem
Bulaşık makinesi doldur boşalt yapıcam
Kayınvalidem kahveye gelebilirmiş bugün işlerimi erkenden bitireyim

Saat 10 a kadar bütün evi topladım bulaşıkları elde yıkadım malına doluydu çalıştırdım mantı içi hazırladım oglanı okula götürdüm geldim şimdi mantı yapacağım sonra da kütüphaneye gitmem6lazım Arapça hikayeler diye bir kitap buldum onu alacagım Arapça öğreneceğim bu sayede inşallah kuran okumayı biliyorum ama okuduğumu anlamak istiyorum yardımcı olur inşallah sonrasında da balkona bir detaylı girmek istiyorum halısını sereyım diyorum havalar güzel gidecek gibi inşallah

Sona yazsana çocuk doğurulcak diye

Bonus benim eşya atmama huyum var hatırlarsan. Bizim 1 seneye kadar taşınma ihtimalimiz var ve evde birsürü kıyafet var.
Komşular hep elden çıkarmışlar, bebek kıyafetleri bile duruyor demeye utandım valla
Nasıl yapıcam bilmiyorum. Ya lazım olursa diye elden çıkaramıyorum.
Çünkü ne zaman bişey atsam mutlaka lazım oluyor bi süre sonra. Pişman oluyorum attığım için. Ümitsiz vakayım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…