Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırlı pazarlar
Geçen akşam telefonu helaya düşürdüm dün sabahtan beri pirincin içinde, anca kendine geldi

Napim kuzum yasaklar 15ine uzatıldı.tam kapanmadayız artık.bugün marketleri de kapattılar evdeyim.bu hafta bi gün dolu bi gün boş çalışıyoz bakalım.taşınamıyorum bu yüzden

Hay allah ya iyi çalışıyor mali bide tel masrafı çıkarıcaktın

Sağlığınız olsunda az geç olsun napalım uzadı tabi böyle

evet yazın çok iyi oluyor. şelale ve etrafı da sakin temiz. cocuklarla zor oluyor bizde alisik degiliz hasta oluyorlar hemen
Akşamlar epey serin oluyor rahat rahat uyuyoruz bunu seviyorum İzmir’e veya Iğdır’a gittiğimizde yazın yatak soba gibi uyuyamıyorum asla
Ben üniversiteyi orada okudum eminim bizden sonra çok şey değişmiştir son senede ilk avm açılmıştı
Yenişehir avm den bahşediyorsun zannedersem canım biz de yaklaşık 4 yıldır buradayız. Şimdi onu. 4-5 katı büyüklükte Mng avm açıldı üniversitenin yakınında otogar vardı hatırlatsın otogar taşındı onun yerine yapıldı

Hay allah ya iyi çalışıyor mali bide tel masrafı çıkarıcaktın

Sağlığınız olsunda az geç olsun napalım uzadı tabi böyle
Sorma bi de o çıkacaktı başımıza
Hemen kuruladım çalıştı ama arama yaparken ne ses geliyodu ne sesim gidiyodu karşıya.şükür düzeldi.
İnşallah 15inde yasak biter de taşınırım kuzum ya.uzatırlarsa taşınamam

Hiç Ütüm yok Eşimin kuzeni kahveye gelecekmiş jet hızıyla evi topladım süpürdüm malum hafta sonu biraz dağılıyoruz da. Şimdi onu bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…