Düzenli Evimiz & Hayatımız

Geç yemek yedik hemen masadan kalkıp oğlumu uyutmaya gittim oradan direk mutfağa geçip topladım temizledim salona bir geldim masa duruyor makinede yer yok tezgaha bıraktım salona geçtim valla zaten hala baş ağrısı çekiyorum çok canım sıkıldı inşallah yarın kalkınca geçerde rahatlarım

Bilmiyorum kuzum programa geçemedi önce, su almadı.program değiştirip denedim. Kısık sesle hınnnnnnnnn diye bi ses geliyo sadece
Ayyy çok kötü olmuş geçenlerde benimde elektrik süpürgesi bozulmuştu bir parçası yanmış değiştirdi eşim büyük yükten kurtulduk sana servis ücreti odayayım dedim eşinin elinden gelmez mi o baksaydı ve nete yaz genelde ne sıkıntı olabilir söylüyorlar ne yapabilirsin falan belki bir çare bulursun

Negom yeğenlerim bizde gündüz giremiyorum. İnanılır gibi değil ama hemen trip atıyorlar
Mutfağı topladım makinayı doldurdum çalıştırdım. Yine. Günde 2 kere çalışıyor makina

Toplandiiii

Ya kızlar ben yarın ilk defa jinekolojik muayeneye gidicem bana şuna buna dikkat et şunu da sor diyebileceginiz konu var mı

Mutfağım toplu ödevi de yaptım baharatlıkları sildim kilerim düzenliydi

Ben çok sık giremiyorum bu ara ondan yazamıyorum

İyi akşamlar hanımlar
Bugün yaptıklarım;
Dışarıya çıktım sabah erkenden gelince dışarıda giydiğim kıyafetleri yıkamaya attım, astım
Öğlen yemeği hazırlayıp bulaşığını topladım.
Baharatlıkları temizledim bulunduğu dolabı düzenledim
Kiler dolabım çok güneş aldığından tencere vs gibi malzemeler dolabı olarak kullanabiliyorum anca orayı düzenledim.
süpürüp sildim
Lavaboları temizledim
Günlük kullandığımız Ayakkabılarımızı makineye attım
Akşam yemeği sonrası mutfağı topladım.

19:30da toplandı. Gün sonu yaptıklarım şeklinde yazıyorum ama olmuyormu. Bazen hızınıza yetişemiyorum valla kızlar

Dün neler yaptım yqzarken uyuya kalmışım

Sabah kahvaltı hazırladım
Sofrayı topladım
Kitap okudum
Hatmimi okudum
Bulaşıkları makineye koydum çalıştırdım
Kalan bi iki parçayı yıkadım
Yemek yaptım
Evi toparladım
Çamaşırları katladım yerleştirdim
Evi süpürdüm
Banyo lavabosunu cifledim
Klozeti de dezenfekte ettim
Kendime yüz vücut komple bakım yaptım
Güzelce duşumu aldım
Kremlendim uyudum

Bugün kontrolüm var heyecanlıyım

Hamarat hatunlar,ben bir süre aktif olamayacağım.Hesabımı da dondurabilirim bilemiyorum şimdilik,duruma göre bakacağım.
Sitede çok fazla zaman geçiriyorum,e kitap da okuyorum,haliyle telefon elimde çok durmuş oluyor ve boyun kol ağrısı yapıyor.
Biraz dinginlik,mola iyi gelecek bana

Ödev işini isterse Bonus ve kk birinci noteri devralabilir,samdan yoğun ders çalıştığı için vakti olmayabilir tabi. Ödev işini devralan aktif olmayanları listeden çıkartabilir.

Allaha emanet olun

kk birinci noteri
terliksuu
Bonus
Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik
Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu
mavidelisiii
Mehfam
UcanSupurge
malipina
@morkagit
Z zeynebzeyneb
Ayla-
Cookiie
Gonulmeyvesi
Limonsuzzcay
N nnnadal
Nikinik
C _CikiLeta
Amazing family
Devitamini
Birtekefem

Ödev diye gelip ilişkimize mola verdin hayallerimi yıktın negooo...şaka bir yana hayatını nasıl daha iyi ve mutlu yaşayacaksan öyle yapman en doğrusu ama arkadaş dost istersen biliyorsun sayfa senin zaten ama umarım daha az zaman geçirerek burada olmayı daha çok istersin

Maşallah valla doğuma az kala bu kadar enerji hamileyken hayattaki en güzel an bu diyordum sonra oğlum doğdu doğum dünyanın en güzel şeyi dedim sonra biraz büyüdü bana gülmeye başladı bundan daha mutlu olamam dedim sonra anne dedi çıldırıyorum yarabbim dedim şimdi elimden tutup otur anne oyna diyor kitap getirip oku diyor şimdide aynı şeyi diyorum annelik bir evlada sahip olmak onunla büyüyüp gelişmek dünyanın en güzel şeyi olduğunu oğlum 2 yaşına gelince anladım anlar değil baştan sona kendisi ve yaşattıkları muhteşem...umarım doğumundan benimki kadar güzel ve muhteşem geçer hayırlı mutlu ve ailesini seven bir yavrun olur

Canım benim dikkat et kendine dinlenmek, mola vermek inşallah iyi gelir Allah’a emanet ol biz buralardayız inşallah

Keşke elinden gelse ben de ücreti hiç çekinmeden öderdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…