Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hamarat hatunlar,ben bir süre aktif olamayacağım.Hesabımı da dondurabilirim bilemiyorum şimdilik,duruma göre bakacağım.
Sitede çok fazla zaman geçiriyorum,e kitap da okuyorum,haliyle telefon elimde çok durmuş oluyor ve boyun kol ağrısı yapıyor.
Biraz dinginlik,mola iyi gelecek bana😊

Ödev işini isterse Bonus Bonus ve @samdan devralabilir,samdan yoğun ders çalıştığı için vakti olmayabilir tabi. Ödev işini devralan aktif olmayanları listeden çıkartabilir.

Allaha emanet olun💜

@samdan
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Feslegen Kokulu Nane
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
@mavidelisiii
@_Reyyan
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@zeynebzeyneb
@- Ayla
Cookiie Cookiie
@Gonulmeyvesi
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
@nnnadal
@Nikinik
@Babsy baby
Amazing family Amazing family
@Brokilo
Birtekefem Birtekefem
Telefonu kısıtlamak arada iyi oluyo, çok zaman çalıyo gerçekten 🙄

Hamarat hatunlar,ben bir süre aktif olamayacağım.Hesabımı da dondurabilirim bilemiyorum şimdilik,duruma göre bakacağım.
Sitede çok fazla zaman geçiriyorum,e kitap da okuyorum,haliyle telefon elimde çok durmuş oluyor ve boyun kol ağrısı yapıyor.

Ödev işini isterse Bonus Bonus ve @samdan devralabilir,samdan yoğun ders çalıştığı için vakti olmayabilir tabi. Ödev işini devralan aktif olmayanları listeden çıkartabilir.

Allaha emanet olun💜

@samdan
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Feslegen Kokulu Nane
@mavidelisiii
@_Reyyan
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@zeynebzeyneb
@- Ayla
Cookiie Cookiie
@Gonulmeyvesi
@nnnadal
@Nikinik
@Babsy baby
@Brokilo
Birtekefem Birtekefem
Telefon kısıtlamasına ciddi anlamda benimde çok ihtiyacım var. Kendi kedime diyorum. Akşamları bari biyere kaldırayım telefonu. Çok zaman geciriyoruz sürekli teknolojinin içindeyiz gerçekten 😔 kendin için ne doğruysa onu yap tabi ❤️💐

Allaha emanet olun💜

@samdan
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
@merve_kapti
@Saricivcivcikcik
@Feslegen Kokulu Nane
@mavidelisiii
@_Reyyan
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
@zeynebzeyneb
@- Ayla
Cookiie Cookiie
@Gonulmeyvesi
@nnnadal
@Nikinik
@Babsy baby
@Brokilo
Birtekefem Birtekefem
Ağrıların geçer ve bizi özleyip gelirsin inşAllah negom❤️😘

Nego Nego Arada böyle molalar iyi gelir insana. Çok iyi düşünmüşsün canım seninle birlikte bende teknolojiden bir süre uzak kalmaya kadar verdim. Hatta arayanlara bile bakmayayım diyorum o derece! Gelirsen bende buralarda olursam görüşürüz yine 🥰
Kızlar sizde kendinize iyi bakın bende gidiyorum :KK19:

X