Düzenli Evimiz & Hayatımız

Oturma odasını topladım süpürdum
Kahvaltı hazırladım doyurdum çocukları
Bulaşık makinasını boşalttım
Başka bişey yapmadım
Ufakliga süt verip başlarım
Bı markete daha gidip geleyim uff dün unuttum almayı
Çamaşırları katliyip kaldircam
Kirli sepetim bugün boş

ben dün rutinleri yaptım. bulaşık makinesi ödevi için işten dönerken evi aradım bulaşık makinesi temizleyicisi varmı diye. makine yarım doluydu doldurdum buzdolabından kap çıkararak . bi güzel çalıştırdım o ara başka işlere daldım. vestiyerimi boşalttım sildim yerleştirdim. neyse makine bitti boşalttım. sonra çamaşır serdim falan. derken ödeviiii unutttummmm. akşam işten sonra kiler ile birlikte aradan çıkartırım. baharatlıklara belki diyorum şimdilik. kiler zaten planladığım yerdi. belki baharatlıkları vaktim kalırsa aradan çıkartırım. kolay gelsin herkese.

Duşakabinleri bugün de silmezsen dilimden kurtulamazsın
Kızlar 1 ölçü sirke bir ölçü bulaşık deterjanını karıştırıp fısfıs şişeye koyup onla temizliyorlar
Ayy evet artik sileyim valla erteledikce gozumde buyudu
Allah Allah deniyim bakim öyle sag ol canim
Yime boynum ve başım ağrıyor
Gecmis olsun
Sirke piril sünger kaynar su diyorum sana
O derece iddialiyiz diyosun sirke piril ve süngerle beraber bi deniyim bakim ya merak ettim
Benim dusakabinler düz cam değil. Ne diyolar ona desenli ve plastik gibi adini bilmiyorum sadece suyun kirec lekesi oluyo ondan kurtulamadim zaten bi kere dus alsak geri geliyolar keske hep temiz kalsa

Kızı uyuttum evi öylece bırakıp ebeveyn banyomu köpük köpük temizledim valla iyi oldu. Evin işlerini bitireyim derken kız uyanıyor banyo temizliği yine kalıyordu. Bugün temizlik sıralamasını alt üst ettim anlayacağınız. Şimdi yatak odasını toplayıp diğer banyoya geçeceğim inş.

Sana da kolay gelsin
Sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…