Düzenli Evimiz & Hayatımız

merhaba
sanırım ev konusunda en aktif başlık burası,
şimdi bir konuda açtım ama burda belki daha hızlı bir aksiyon alabilirirm.
wc veya banyo zemininde parlak granit taş kullanan varsa yorum almak isterim,özellikle kayma düşme vs kazalar için..fikriniz nedir,zeminde bu parlak ürün kullanımı mantıklı mı?
merhaba,
hoşgeldiniz yer için parlak kalebodur,seramik bence uygun deil çok tehlikeli ufak bi ıslanmada kayar, zaten satış yerlerinde bile yer için olanlar genelde mat ve kaygan olmayanları öneriyolar duvarlarda olabilir

Daha önceki evimdeki balkon fayansları kaymıyordu laminat desenli olanlar ama diğer büyük desenli olanlar kayar
Kullanım olarak parlak ve düz desenli olanlar çabuk çiziliyor üzerine döküleni belli ediyor
Ama mermer desenli olanlar çizilmeyide tozuda belli etmiyor
Balkon kaymaz laminat desenli fayas mutfaktakinden çok menündum hiç bir çizilme toz kir belli etmeyen bir desendi
ne güzel kocaman balkonun var maşallah efser bayıldım güle güle oturun canım :KK68:

günaydın,
resmi görünce direk yazdım geçmişi okumadan , depremde hasar gören evinmiş :KK43:
Allah daha güzellerini nasip etsin
Sorun değil inan benim canımı sıkan bir şey olsa resim koymazdım arkadaş sorunca kullanıp menün kaldığımı söylemek için örnek olsun istedim bu konuda bende muztarip kaldım ve çok ürün değiştirdim onu anladığım için anlaşılsın diye resim koydum sorun değil

Rabbim nice cennet köşkleri var bize onlardan nasip etsin 🤲🏻

X