Düzenli Evimiz & Hayatımız

zaman o kadar hızla geçiyor ki farkedilmiyor hangi gündeyiz

Kolay gelsin
Tereyağlı sıkma da yersin sen şimdi

Herkese günaydın

Eşimin hafta sonu tatilinde hava da güzel olunca çekirdek aile dışarıda geçirdik iki günümüzü. Kızım dün eşimin bir arkadaşının mandırasında inekler, danalar, köpekler, tavuklar, horozlar vs gördü. Çok hoşuna gitti hepsini birlikte görmek. Tabi evde işler birikti.

Kahvaltılar yapıldı.
Mutfak toplandı.
Ev dağınıklığı toplanacak.
Ev süpürüp silinecek.
Toz alınacak.
Çamaşır ve bulaşık makinesi açılacak.
Ama hepsinden önce kızım uyutulacak.

Bugün saat 6 da kalktım bahçeyi bi turladim

Kahvaltıyı hazırladım kuru fasulye ve pilavı yaptım şimdiden

Atladım arabaya teyzemi ve kuzeni aldım bahçeye getirdim... annemle babamın yanında bugünlük duracaklar

Birazdan kışlık eve gidicem ...Bugün halılar gelicek ...oturma grubunun kırlentlerini yıkamadım onları aticam makineye ...dondurucuya bir şeyler yerleştiricem ...
Çiçeklerim var onları sulayacam ....

Halıları sermeyecem ne zaman temelli buraya geleceğiz o zaman siler süpürür sererim halilari

Bahçeye geçerken bi markete uğrayacam...

Yanı yine işler güçler Allah hepimize kuvvet versin sağlık versin

kolay gelsin pare
yazlık evinizle kışın durduğunuz ev aynı semttemi

günaydın, iyi haftalar hanımlar

sanıyorum çarşamba öğlenden beri yoktum. umarım herkes iyidir, savaşlara, ülkedeki ahlaksız ve her türlü şiddete , hükümetin hep susması ve hatta herşeyi bu noktaya getirmiş olması derken içimde büyük öfkeler var.

Allah bizi kurtarsın , daha iyilerine kavuştursun inşallah diyip haftaya başlıyorum

ben çarşamba akşamı eşimi yolcu ettim, o günden beri de tektim. kaynanam ile gönderdim yine, orda yemek falan faydası olur diye gerçi ben hazırlıyorum da onlar orda ısıtıyor falan. ustalar geldi, ufgak tefek başladılar, eşim de kendi yapacaklarını yapıyor işte yine. dün gece geldi yine.

ben protesto edip 1 aydır gitmiyorum, haftaya da gitmeyeceğim hem direksiyon sınavım var, hem de gitmek istemiyorum.

dinlenmeli, temizlik, bolca yemek, kedimle başbaşa, perşembe cuma erken menopoz için tüm kontrollerimle geçti zaten, sonuçlar çıkınca kendi hocama göndereceğim, babamı da hatta çağırdığım güzel bir haftaydı. perşembe cuma işe de gitmedim zaten.

kuru fasulye, pilav, kuru patlıcan dolması, bamya yemeği, corbaya kadar yemeklerim var. hafta boyu yanına gerekirse bir şeyler de yaparak, yemek yapmayacağım. sadece kedinin aşısı var, ona cıkarım, belkı az bır utu olur, annemler de memlekete gıttı, onlara da gıtmem, babamı da gordum haftasonu ya da gelecek hafta bası hem temızlık hem yemek ıcın gıderım.

ısler bırıktı tabi, onlara odaklanmam lazım, gece gec geldı gurultu olunca hıc uyuyamıyorum, uykum acılınca gerı dalamıyorum derken, cidden 2 -3 saat uyumadım bugün.

kolay gelsin pare
yazlık evinizle kışın durduğunuz ev aynı semttemi
Yok ablacığım.kışlık ev daha merkez de apartmanlarin oldugu şehir kalabalığının oldugu yerde

Bahçe daha çok bahçeli evlerin olduğu bağ bahçe işlerinin yapıldığı bir semtte ama konya merkezde ikisi de ilce değil yani semtler ayrı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…